СКОНТО ООД

Треньорът на Велбъжд (Кн) хвърли оставка ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 14 Октомври 2010 20:06

 
Момчило Радованович
Неочаквано домакинско поражение с 1-2 от Септември (София) допусна досегашният лидер в трета дивизия – Велбъжд (Кюстендил). Тимът от града под Хисарлъка се раздели с треньора си Момчило Радованович. Сръбският специалист пое вината за неблагоприятния резултат и си тръгна от стадион „Осогово”. Неговото място като старши треньор на „Велбъжд” зае Добромир Жечев. 68-годишният наставник на тима от Кюстендил в миналото е водил и столичния „Левски”.

„Велбъжд” поведе с 1-0 чрез Даниел Иванов (7). Столичани обърнаха мача до крайното 1-2 с попадения на Любомир Грозданов (78) и Марио Петров (88).

С точен изстрел на ветерана Петър Пенев, Витоша (Долна Диканя) спечели с 1-0 срещу гостуващия тим на Места (Хаджидимово).

Нулево равенство записаха помежду си съставите на Миньор (Бобов дол) и Перун (Кресна).

Без гол играха 90 минути в регионално дерби ОФК Костинброд и Сливнишки герой (Сливница). Спечелената точка изстреля гостите на първото място.

 
Тодор Пандев

Германея (Сапарева баня) надигра с класическото 3-0 отбора на Ботев (Ихтиман). Два гола заби Георги Славков (24, 68), а един добави Румен Гьонов (40). След почивката липсата на интрига в мача накара вратарят на Германея (Сб) Даниел Белчев да тръгне в атака.

Отборът на Левски (Елин Пелин) падна с 0-1 в домакинството си на Витоша (Бистрица). Ценното попадение реализира Димитър Вутов в 48-та минута от дузпа.

Най-много голове в неделният XII кръг от Югозападната „В” група паднаха в срещата между Струмска слава (Радомир) и Балкан (Ботевград), завършила 2-2. За домакините се разписаха Петър Станев (7) и Кирил Йорданов (71), а за гостите последователно изравняваха Христо Арангелов (56) и Григор Стойчовски от дузпа (88).

Пирин (Разлог) срази с 3-0 Бенковски (Пазарджик). Головата сметка за домакините откри Тодор Пандев (10). След него се разписа съотборникът му Владислав Христов (28), а в 85-та минута Павел Велов си отбеляза автогол.

Заради непокрити задължения към ЗС на БФС – София, домакинските мачове на Чепинец (Велинград) и Хебър (Пазарджик) не се проведоха. Двата тима записаха служебни загуби съответно от Локомотив (Септември) и Авангард (Бачево).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)35+1668
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Септември II (София)35-1342
 13 Сливнишки герой (Сливница)35-242
14Костинброд35-1042
 15 Ботев (Ихтиман)36-1440
16Надежда (Доброславци)35-2040
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.