СКОНТО ООД

Без мачове във Велинград и Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 10 Октомври 2010 11:24

 
Отборът на ОФК Костинброд не е губил на собствен терен до момента

8 срещи предлага неделният XII кръг от Югозападната „В” група. Мачовете Чепинец (Велинград) – Локомотив (Септември) и Хебър (Пазарджик) – Авангард (Бачево) няма да се проведат.

Отборите – домакини в тях имат непогасени финансови задължения към ЗС на БФС – София. От централата обявиха, че спират от участие „Чепинец” и „Хебър”, докато не изплатят дълговете си.

Във вторник СТК към ЗС на БФС в столицата ще излезе с решение за тези 2 срещи. Вариантите са два – да бъдат присъдени служебни загуби на отборите-домакини или мачовете да бъдат пренасрочени за друга дата от календара.

На стадион „Осогово” в Кюстендил лидерът Велбъжд (Кн) приема Септември (София).

Вторият в класирането – Сливнишки герой (Сливница) ще има визита на ОФК Костинброд.

Отборът на Левски (Елин Пелин) ще премери сили с гостите от Витоша (Бистрица).

Мач пред своя публика ще изиграе тимът на Германея (Сапарева баня). Възпитаниците на Борис Кръстев излизат срещу Ботев (Ихтиман).

На стадион „Николай Кръстев – Шулц” съперници ще бъдат Миньор (Бобов дол) и Перун (Кресна).

Съставът на Витоша (Долна Диканя) посреща Места (Хаджидимово).

Пирин (Разлог) е домакин на Бенковски (Пазарджик). Четирима основни играчи на гостите бяха наказани през седмицата и няма да пътуват до Разлог. 

С мисъл да увеличат точковият си актив ще играят Струмска слава (Радомир) и Балкан (Ботевград).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVIII кръг

6 юни 2024 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Славия II (Сф)
КРОборище (Пан)7:1Хебър II (Пз)
КРВихрен (Санд)1:2Пирин (Рз)
КРБанско тийм3:2ОФК Костинброд
КРМиньор (Пк)3:2ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември (Сим)2:2Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Сливнишки герой
КРФК Кюстендил0:0Левски II (Сф)
КРРилски спортист1:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)3:0Витоша (Бистрица)

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 138 посетителя в сайта

Приятели

. .
.