СКОНТО ООД

Перун (Кресна) разби Чепинец с 6-1 ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 08 Октомври 2010 20:08

 
Йордан Грънчаров (в зелено-бял екип) се отчете с 2 гола в мача срещу Чепинец (Велинград)
„Чепинец” загуби с 1-6 при визитата си на Перун (Кресна). Поражението е 11-то поред за велинградчани.

В 8-та минута домакините поведоха чрез Венцислав Стоянов. Десет по-късно велинградчани възстановиха равенството с гол на Димитър Чонков.

В 21-та минута главният съдия Волен Чинков отсъди наказателен удар за „Перун”. Йордан Грънчаров реализира дузпата за 2-1.

През втората част гостите получиха нови 4 гола. В 65-та минута се разписа Петър Карачоров. В 73-та Венцислав Стоянов отбеляза за 4-1. Съотборникът му Йордан Грънчаров покачи на 5-1 в 79-та. В 85-та минута Венцислав Стоянов оформи своя хеттрик в мача за крайното 6-1.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)35+1668
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Септември II (София)35-1342
 13 Сливнишки герой (Сливница)35-242
14Костинброд35-1042
 15 Ботев (Ихтиман)36-1440
16Надежда (Доброславци)35-2040
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.