СКОНТО ООД

Пирин (Разлог) гостува в Разлог ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 06 Октомври 2010 12:37

 
Играчите на Пирин (Разлог) за първи път ще играят като гости на собствения си стадион

Любопитен мач предстои днес на стадиона в Разлог. Отборът на Пирин (Разлог) ще гостува на собствения си стадион срещу съседите от Авангард (Бачево). Символичните домакини играят мачовете си на спортното съоръжение в града, тъй като техният стадион няма лиценз за трета дивизия.

Изява пред родните си фенове предстои за Сливнишки герой (Сливница). Селекцията на Венци Рангелов се изправя срещу гостуващия Левски (Елин Пелин).

Лидерът Велбъжд (Кюстендил) ще пътува до Долна Диканя, където ще има за съперник домакините от „Витоша”.

В Пазарджик тимът на Бенковски (Пз) ще приеме Струмска слава (Радомир).

Другият представител на областния град – „Хебър” ще има гостуване на Ботев (Ихтиман).

Съставът на Витоша (Бистрица) ще гони успех в първенството при домакинството си на Септември (София).

Балкан (Ботевград) ще трябва да заличава негативната си серия в третия ешелон. Мариян Христов и компания излизат срещу ОФК Костинброд.

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово сили ще премерят тимовете на Места и Миньор (Бобов дол).

Трети пореден успех в първенството ще търси Локомотив (Септември), който посреща Германея (Сапарева баня).

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.