СКОНТО ООД

Чепинец с визита в Кресна ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 06 Октомври 2010 12:17

 
Георги Пейков
Пето гостуване от началото на сезона предстои днес от 16 часа за състава на ”Чепинец”. Велинградчани ще имат визита на добре балансирания тим на Перун (Кресна).

Домакините са единствения отбор в Югозападната „В” група, който е допуснал само 1 загуба. Наказан за „Перун” е Григор Григоров.

В отбора от курортния град няма състезатели, лишени от състезателни права. На облекчен режим се готви бранителят Георги Пейков. Невъзстановен за мача в Кресна е колегата му Стефан Караманов.

Срещата ще ръководи Волен Чинков от София.

Неделните съперници са изиграли четири официални мача за първенството на „В” Югозападна футболна група в последното десетилетие. Перун (Кресна) завоюва 4 победи с обща голова разлика 9-3.

 

 

Сезон 2004/05 година
10.10.2004 – Перун - Чепинец  2-1
10.04.2005 – Чепинец - Перун  0-1*

Сезон 2009/10 година
08.11.2009 – Перун - Чепинец 3-0
09.05.2010 – Чепинец - Перун 2-3

* През зимната пауза на 2005 година "Перун" се обедини със Септември (Симитли) и от следващия сезон 2005/06 година на практика приключва участието си в Югозападната „В“ АФГ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

25 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМиньор (Пк)1:2Левски II (Сф)

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Пирин (Рз)
КРРилски спортист3:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)3:0Хебър II (Пз)
КРСептември (Сим)0:0ОФК Костинброд
КРСептември II (Сф)2:1Балкан (Бот)
КРСливнишки герой2:3ЦСКА 1948 III (Сф)
КРФК Кюстендил2:3Витоша (Бистрица)
КРБанско тийм4:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)2:1Славия II (Сф)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - X кръг

25 май 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово

11 май 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЛевски (Пат)4:3Сарая

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Оборище II (Пан)

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)0:3Балкан (Варвара)
КРВеличково1:1Вихър (Ветрен)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - X кръг

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Рак)
18:00Локомотив (Септ)-:-Тракия (Мирянци)
КРСпартак (Кал)4:5Звезда (Семч)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 138 посетителя в сайта

Приятели

. .
.