СКОНТО ООД

Двойно наказание за играч на Витоша (ДД) ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 05 Октомври 2010 19:26

 
Даниел Стефанов
Даниел Стефанов от Витоша (Долна Диканя) е със спрени състезателни права за 3 срещи, реши Дисциплинарната комисия към ЗС на БФС – София. Футболистът получи жълт и директен червен картон при гостуването на неговия тим на Миньор (Бобов дол), загубено с 3-2.

Стефанов ще почива 1 среща за натрупани 5 жълти картона, а изгонването в Бобов дол му донесе допълнително наказание от още 2 мача.

Заради червен картон следващият кръг пропускат Йордан Бояджиев от Германея (Сапарева баня), Янко Димитров от Сливнишки герой (Сливница) и Григор Григоров от Перун (Кресна). Червеният картон на Иван Терзийски от Витоша (Бистрица) e оценен на 2 срещи.

Аут за 1 мач са и Христо Арангелов от Балкан (Ботевград), Йордан Хърков от Хебър (Пазарджик) и Петър Еленкин от Бенковски (Пазарджик). Те достигнаха лимита от 5 жълти картона.

Парична санкция от 50 лева ще трябва да плати Миньор (Бобов дол). Според доклада на длъжностните лица, футболният клуб от миньорския град е допуснал по своя вина закъснение от началния час на срещата с Витоша (Долна Диканя).

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.