СКОНТО ООД

Сливнишки герой „приземен” в София ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 04 Октомври 2010 18:28

 
Христо Спасов
Сливнишки герой (Сливница) изпусна първото място в Югозападната „В” група. Това се стана след сензационна загуба като гост на Септември (София) с 2-1. Точни за домакините на изкуствения терен на 57-мо СОУ бяха Виктор Георгиев (41) и Николай Николов (75). В 90-та минута Цветомир Генов намали. Червен картон за гостите получи вратарят им Янко Димитров.

На върха се завърна Велбъжд (Кюстендил). Тимът, воден от сърбина Момчило Радованович надигра Витоша (Бистрица) с 2-0. Резултатът откри Янко Янков (21), а в 44-та минута Валентин Велев си отбеляза автогол.

Лазар Димитров записа успешен дебют начело на Локомотив (Септември). Наставникът на „железничарите” тръгна с победно 1-2 при гостуването на родния му клуб - Хебър (Пазарджик). За победителите 2 попадения наниза Христо Спасов (51, 81). В 90-та минута Атанас Кочанов реализира почетен гол за домакините.

Левски (Елин Пелин) измъкна трите точки у дома след 1-0 срещу Балкан (Ботевград). Две минути преди края точен изстрел нанесе Иван Зайков.

Най-изразителната победа в X кръг на трета дивизия постигна отборът на Струмска слава (Радомир), който разби на собствен терен с 5-0 Авангард (Бачево). Два гола вкара Кирил Йорданов (25, 52), а по веднъж се разписаха Борислав Давидков (16), Светослав Тасев (70) и Стилян Митов (75).

 
Кирил Йорданов

Без да си отбележат гол завършиха тимовете на Германея (Сапарева баня) и Перун (Кресна).

Пет гола имаше и на регионалния сблъсък между Миньор (Бобов дол) и Витоша (Долна Диканя), завършил 3-2. Домакините дръпнаха в резултата с 3-0. Головете вкараха Емил Виячки (5) и Боян Гайтанов на 2 пъти (12, 56). Гостите отговориха с 2 попадения, дело на Христо Николов (62) и Красимир Иванов (77), но за повече нямаха сили.

Пирин (Разлог) преодоля с класическото 3-0 Ботев (Ихтиман). Още в 1-та минута Георги Фикийн развали нулевото равенство, а след него в мрежата на противника по веднъж се отчетоха и съотборниците му Тодор Пандев (24) и Цветан Варсанов (66).

ОФК Костинброд спечели с 2-0 домакинството си на Бенковски (Пазарджик). Трите точки узакониха Мишел Георгиев в 66-та и Костадин Иванов в 85-та минута.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

25 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМиньор (Пк)1:2Левски II (Сф)

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Пирин (Рз)
КРРилски спортист3:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)3:0Хебър II (Пз)
КРСептември (Сим)0:0ОФК Костинброд
КРСептември II (Сф)2:1Балкан (Бот)
КРСливнишки герой2:3ЦСКА 1948 III (Сф)
КРФК Кюстендил2:3Витоша (Бистрица)
КРБанско тийм4:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)2:1Славия II (Сф)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - X кръг

25 май 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово

11 май 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЛевски (Пат)4:3Сарая

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Оборище II (Пан)

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)0:3Балкан (Варвара)
КРВеличково1:1Вихър (Ветрен)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - X кръг

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Рак)
18:00Локомотив (Септ)-:-Тракия (Мирянци)
КРСпартак (Кал)4:5Звезда (Семч)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 153 посетителя в сайта

Приятели

. .
.