СКОНТО ООД

Сливнишки герой „приземен” в София ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 04 Октомври 2010 19:28

 
Христо Спасов
Сливнишки герой (Сливница) изпусна първото място в Югозападната „В” група. Това се стана след сензационна загуба като гост на Септември (София) с 2-1. Точни за домакините на изкуствения терен на 57-мо СОУ бяха Виктор Георгиев (41) и Николай Николов (75). В 90-та минута Цветомир Генов намали. Червен картон за гостите получи вратарят им Янко Димитров.

На върха се завърна Велбъжд (Кюстендил). Тимът, воден от сърбина Момчило Радованович надигра Витоша (Бистрица) с 2-0. Резултатът откри Янко Янков (21), а в 44-та минута Валентин Велев си отбеляза автогол.

Лазар Димитров записа успешен дебют начело на Локомотив (Септември). Наставникът на „железничарите” тръгна с победно 1-2 при гостуването на родния му клуб - Хебър (Пазарджик). За победителите 2 попадения наниза Христо Спасов (51, 81). В 90-та минута Атанас Кочанов реализира почетен гол за домакините.

Левски (Елин Пелин) измъкна трите точки у дома след 1-0 срещу Балкан (Ботевград). Две минути преди края точен изстрел нанесе Иван Зайков.

Най-изразителната победа в X кръг на трета дивизия постигна отборът на Струмска слава (Радомир), който разби на собствен терен с 5-0 Авангард (Бачево). Два гола вкара Кирил Йорданов (25, 52), а по веднъж се разписаха Борислав Давидков (16), Светослав Тасев (70) и Стилян Митов (75).

 
Кирил Йорданов

Без да си отбележат гол завършиха тимовете на Германея (Сапарева баня) и Перун (Кресна).

Пет гола имаше и на регионалния сблъсък между Миньор (Бобов дол) и Витоша (Долна Диканя), завършил 3-2. Домакините дръпнаха в резултата с 3-0. Головете вкараха Емил Виячки (5) и Боян Гайтанов на 2 пъти (12, 56). Гостите отговориха с 2 попадения, дело на Христо Николов (62) и Красимир Иванов (77), но за повече нямаха сили.

Пирин (Разлог) преодоля с класическото 3-0 Ботев (Ихтиман). Още в 1-та минута Георги Фикийн развали нулевото равенство, а след него в мрежата на противника по веднъж се отчетоха и съотборниците му Тодор Пандев (24) и Цветан Варсанов (66).

ОФК Костинброд спечели с 2-0 домакинството си на Бенковски (Пазарджик). Трите точки узакониха Мишел Георгиев в 66-та и Костадин Иванов в 85-та минута.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)35+1668
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Септември II (София)35-1342
 13 Сливнишки герой (Сливница)35-242
14Костинброд35-1042
 15 Ботев (Ихтиман)36-1440
16Надежда (Доброславци)35-2040
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.