СКОНТО ООД

Локо (Септември) и Места удариха навън ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 10 Септември 2010 13:36

 
Отборът на Места (Хаджидимово) нанесе първо поражение на "Струмска слава" в Радомир

В мач с много обрати, Левски (Елин Пелин) загуби у дома срещу Локомотив (Септември) с 2-3. „Железничарите” откриха с точно изпълнена дузпа от Валентин Карагьозов (25). После Петър Колев (29) и Иван Зайков (48) доведоха развоя на срещата до 2-1. Отговорът на „Локомотив” дойде в 78-та и 82-та минути, когато съответно Тодор Додников и Христо Спасов пронизаха противниковата мрежа за крайния успех.

Първа победа навън взе и отбора на Места (Хаджидимово), който надви с 1-2 Струмска слава (Радомир). Домакините откриха чрез Ванчо Стоилов (2), но голове на Костадин Ряхов (45) и Николай Шаматов (66) развалиха настроението на радомирци.

Бързи 3 точки си заработи тима на Велбъжд (Кюстендил). Играчите на сърбина Момчило Радованович повалиха Балкан (Ботевград) с 2-0. Иво Максимов отбеляза още преди да е изтекла първата минута, а Янко Янков в 6-та удвои резултата.

Витоша (Бистрица) продължава с убедителните си изяви в трета дивизия. Столичани сразиха с 5-0 новакът Авангард (Бачево). По 2 гола реализираха Димитър Кръстев (23, 32) и Пламен Стоянов (25, 78). В 42-та минута автогол си отбеляза Ивайло Михайлов от гостите.

 
Марк Григоров

Сливнишки герой (Сливница) пребори с 3-1 гостите от Бенковски (Пазарджик). Двубоят започна отлично за тима на Спас Спасов. В 11-та минута Петър Еленкин вкара за пазарджиклии. След почивката домакините осъществиха пълен обрат. С 2 попадения се отличи Марк Григоров (52, 59). Преди това своят дял за успеха с точен изстрел даде и Христо Петров (51).

90 минути не стигнаха на ОФК Костинброд и Перун (Кресна), за да се победят. Двубоят завърши 1-1. Григор Григоров изведе гостите напред в 53-та минута, а Росен Стоянов от дузпа възстанови равенството в 78-та.

Първа победа в Югозападната „В” група постигна столичният „Септември”. Софийският тим се справи с класическото 3-0 срещу Ботев (Ихтиман). По веднъж се разписаха Алесандро Дамянов (43), Николай Николов (61) и Любомир Грозданов (85).

Витоша (Долна Диканя) падна с 0-3 при визитата си на Пирин (Разлог). На 2 пъти вкара Георги Фикийн (22, 78), а един гол от дузпа добави Тодор Пандев (70).

Пламен Петров - Бързака донесе 3 точки на Миньор (Бобов дол). Играещият треньор на тима отбеляза в 73-та минута за минималното 0-1 при гостуването на Хебър (Пазарджик).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Перун (Кресна)
КРПирин (Разлог)1:1Балкан (Бот) 
КРМарек (Дупница)0:0Сливнишки герой
КР  Банско1:0 Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:1Рилски спортист
КРБеласица (Пч)4:3Надежда (Добр)
КРБотев (Ихтиман)0:3Вихрен (Санд)
КРГранит (Владая)3:2Чавдар (Етрополе)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)
17:00Сарая-:-Левски (Пат)
17:00Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)
17:00Величково-:-Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Перун (Кресна)-:-Оборище (Пан)
18:00Рилски спортист-:-ФК Кюстендил
18:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Гранит (Владая)
18:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Левски (Чепинци)
18:00Велбъжд (Кн)-:-Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Приятели

. .
.