СКОНТО ООД

Локо (Септември) и Места удариха навън ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 10 Септември 2010 13:36

 
Отборът на Места (Хаджидимово) нанесе първо поражение на "Струмска слава" в Радомир

В мач с много обрати, Левски (Елин Пелин) загуби у дома срещу Локомотив (Септември) с 2-3. „Железничарите” откриха с точно изпълнена дузпа от Валентин Карагьозов (25). После Петър Колев (29) и Иван Зайков (48) доведоха развоя на срещата до 2-1. Отговорът на „Локомотив” дойде в 78-та и 82-та минути, когато съответно Тодор Додников и Христо Спасов пронизаха противниковата мрежа за крайния успех.

Първа победа навън взе и отбора на Места (Хаджидимово), който надви с 1-2 Струмска слава (Радомир). Домакините откриха чрез Ванчо Стоилов (2), но голове на Костадин Ряхов (45) и Николай Шаматов (66) развалиха настроението на радомирци.

Бързи 3 точки си заработи тима на Велбъжд (Кюстендил). Играчите на сърбина Момчило Радованович повалиха Балкан (Ботевград) с 2-0. Иво Максимов отбеляза още преди да е изтекла първата минута, а Янко Янков в 6-та удвои резултата.

Витоша (Бистрица) продължава с убедителните си изяви в трета дивизия. Столичани сразиха с 5-0 новакът Авангард (Бачево). По 2 гола реализираха Димитър Кръстев (23, 32) и Пламен Стоянов (25, 78). В 42-та минута автогол си отбеляза Ивайло Михайлов от гостите.

 
Марк Григоров

Сливнишки герой (Сливница) пребори с 3-1 гостите от Бенковски (Пазарджик). Двубоят започна отлично за тима на Спас Спасов. В 11-та минута Петър Еленкин вкара за пазарджиклии. След почивката домакините осъществиха пълен обрат. С 2 попадения се отличи Марк Григоров (52, 59). Преди това своят дял за успеха с точен изстрел даде и Христо Петров (51).

90 минути не стигнаха на ОФК Костинброд и Перун (Кресна), за да се победят. Двубоят завърши 1-1. Григор Григоров изведе гостите напред в 53-та минута, а Росен Стоянов от дузпа възстанови равенството в 78-та.

Първа победа в Югозападната „В” група постигна столичният „Септември”. Софийският тим се справи с класическото 3-0 срещу Ботев (Ихтиман). По веднъж се разписаха Алесандро Дамянов (43), Николай Николов (61) и Любомир Грозданов (85).

Витоша (Долна Диканя) падна с 0-3 при визитата си на Пирин (Разлог). На 2 пъти вкара Георги Фикийн (22, 78), а един гол от дузпа добави Тодор Пандев (70).

Пламен Петров - Бързака донесе 3 точки на Миньор (Бобов дол). Играещият треньор на тима отбеляза в 73-та минута за минималното 0-1 при гостуването на Хебър (Пазарджик).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)35+1668
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Септември II (София)35-1342
 13 Сливнишки герой (Сливница)35-242
14Костинброд35-1042
 15 Ботев (Ихтиман)36-1440
16Надежда (Доброславци)35-2040
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.