СКОНТО ООД

Политик свири Германея - Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 07 Септември 2010 22:02

 
Борис Липушлиев
Петричанинът Борис Липушлиев бе назначен за главен съдия на двубоя между отборите на Германея (Сапарева баня) и Чепинец (Велинград). 25-годишният арбитър получава първи официален мач този сезон в Югозападната "В" група.

Негови асистенти ще бъдат съгражданите му Ангел Карадалиев и Кирил Шумантов. Резервен съдия е Георги Иванов от Благоевград.

Борис Липушлиев е общински съветник от партия "Българска социалдемокрация" в петричкият сити парламент. Той бе прекратил временно съдийската си кариера, но се завърна в трета дивизия през сезон 2009/10 г. точно в мач на велинградчани.

На 28 март 2010 г., социалдемократът раздаваше правосъдие в срещата между Нови Искър и Чепинец (2-0). Това бе единственото му назначение за главен съдия в Югозападната „В” група за изминалия сезон.

Преди това, на 7 март 2010 г., общинският съветник бе четвърти съдия на мача между Чепинец и Левски (Елин Пелин). Домакините победиха с 2-1.

 
Георги Иванов

Борис Липушлиев започна кариерата си като главен съдия в трета дивизия преди 6 сезона в мач с участието на „Чепинец”.

На 6 април 2005 година той реферира гостуването на велинградчани на водача в трета дивизия Миньор (Перник). Срещата завърши със служебен резултат 6-0. В 20-та минута при 3-0, гостите останаха с 6 състезатели на терена и мачът бе прекратен.

През същия сезон 2004/2005 г. Борис Липушлиев бе централен съдия на още едно гостуване на „Чепинец”.

На 11 май 2005 г. той бе назначен на двубоя между Вихър (Горубляне) и „Чепинец”, спечелен от домакините с 4-1.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)35+1668
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Септември II (София)35-1342
 13 Сливнишки герой (Сливница)35-242
14Костинброд35-1042
 15 Ботев (Ихтиман)36-1440
16Надежда (Доброславци)35-2040
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.