СКОНТО ООД

В Добринище ще спират лидера ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 09 Май 2009 19:32

„Люлин” ще играе решаващ мач за оцеляване

 Добринище може да се превърне в „черна котка” за Септември (Симитли)

Съдбата на първото място минава през Добринище. Домакините излизат главно за престиж срещу лидера Септември (Симитли). Преди четири кръга там другият кандидат за футбол с марка „Б”, „Малеш” стигна до 0-0. Домакините не са губили в 9 поредни мача, а гостите от Симитли са с 23 срещи без поражение (20 победи и 3 равенства).

Вторият претендент Малеш (Микрево) продължава кампанията си в трета дивизия с гостуване на Пирин (Разлог).

Миньор (Бобов дол) ще излезе на собствения си стадион „Николай Кръстев – Шулц” срещу младия състав на Пирин 2001 (Благоевград).

На неутрален терен поради наказание, Левски (Долна баня) ще приеме неубедителния Люлин (София). Символичните домакини се намират в кошмарна серия от 15 поредни загуби и всичко различно от загубата за тях ще бъде равносилно на подвиг. Гостите от столицата имат остра нужда от точки и трябва да спечелят, ако искат да съхранят реални шансове за спасение.

Друг сблъсък с елемент на оцеляване се заформя в Ихтиман, където местния „Ботев” ще има за съперник Велбъжд (Костинброд).

На неутрален терен заради лишаване от домакинство за 1 мач, Сливнишки герой (Сливница) ще домакинства на Струмска слава (Радомир).

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово, „Места” ще приеме отбора на Хебър (Пазарджик).

В Кюстендил сили ще премерят съставите на Велбъжд (Кюст) и Миньор’19 (Перник).

Столичния тим на Витоша (Бистрица) пък ще играе пред собствена публика срещу Левски (Елин Пелин).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)5:2Пирин (ГД)
КРСлавия II (Сф)4:0Банско
КРБотев (Ихтиман)2:1Септември II (Сф)
КРСливн. герой2:1Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Славия II (София)2+23
 1 ЦСКА 1948 III (София)2+23
3Марек (Дупница)1+23
4Балкан (Ботевград)2+13
 5 Чавдар (Етрополе)2 03
6Пирин (Гоце Делчев)2-13
7Сливнишки герой (Сливница)2-13
8
Банско тийм2-33
9Ботев (Ихтиман)2-13
10
Левски-Раковски (София)1 01
11Септември II (София)2-11
  

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЛевски II (Сф)3:0Оборище (Пан)
КРПирин (Разлог)0:4ФК Кюстендил
КРВихрен (Санд)4:2Надежда (Добр)

14 август 2022 г. (неделя) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист

15 август 2022 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)3:2Гранит (Владая)
 ОФК Костинброд-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил2+44
 2 Вихрен (Сандански)2+24
3ЦСКА II (София)2+14
4Левски II (София)2+23
 5 Гранит (Владая)2 03
6Септември (Симитли)1+23
7ОФК Костинброд1+13
8
Оборище (Панагюрище)2-13
9Рилски спортист (Самоков)2-21
10
Надежда (Доброславци)2-30
11Пирин (Разлог)2-60
  

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.