СКОНТО ООД

Бенковски (Пз) застава на пътя на Балкан (Бот) ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 04 Септември 2010 22:48

 
Играчите на Бенковски (Пз) гостуваха 3 пъти в първите четири кръга на първенството

Натрупалият 3 поредни победи тим на Балкан (Ботевград) ще гостува на Бенковски (Пазарджик) в среща от поредния V кръг от Югозападната „В” група. Гостите играят все по-уверено, предвождани от бившия национал Мариян Христов. Въпреки това ботевградчани ще имат задача с повишена трудност в Пазарджик срещу балансирания тим на домакините.

Лидерът Сливнишки герой (Сливница) ще гостува в Разлог на новака Авангард (Бачево).

Непретенциозен съперник се очертава и за Витоша (Бистрица). Съотборниците на премиера Бойко Борисов ще гостуват на младия тим на Ботев (Ихтиман).

Оспорван мач чакат в Бобов дол, където местния „Миньор” ще приеме Пирин (Разлог).

Първи успех в новото първенство ще търси Места (Хаджидимово). Възпитаниците на Атанас Пецев приемат ОФК Костинброд.

Регионалното дерби на Пернишка област противопоставя отборите на Витоша (Долна Диканя) и Струмска слава (Радомир).

Задължителни 3 точки е длъжен да вземе Локомотив (Септември). „Железничарите” излизат срещу гостите от Септември (София).

Съставът на Германея (Сапарева баня) ще премери сили с Велбъжд (Кюстендил) в другия регионален сблъсък през този уикенд.

Перун (Кресна) ще играе пред своя публика срещу Левски (Елин Пелин).

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.