СКОНТО ООД

Есенно класиране в Югозападната "В" АФГ за сезон 2010/11 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 28 Ноември 2010 23:30

 

ЮГОЗАПАДНА "В" АФГ

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

СЕЗОН 2010/2011 г.

 ОТБОРМПРЗГОЛ. Р.Т
1.Сл. герой (Сливница)191432621345
2.Пирин 2002 (Разлог)191243451740
3.Витоша (Бистрица)191315321340
4.Перун (Кресна)191162431439
5.Локомотив (Септември)191144442137
6.Велбъжд (Кюстендил)191135332236
7.Миньор (Бобов дол)191036332033
8.Места 2005 (Хаджидимово)19865231630
9.ОФК Костинброд19856382529
10.Септември (София)19775312928
11.Балкан (Ботевград)19838282727
12.Бенковски (Пазарджик)19748272425
13.Струмска слава (Радомир)19649263522
14.Левски 1923 (Елин Пелин)197111315522
15.Германея (Сапарева баня)19649172422
16.Хебър (Пазарджик)196112243419
17.Витоша (Долна Диканя)194510233117
18.Ботев (Ихтиман)193412105313
19.Авангард (Бачево)193214195911
20.ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)1900197640
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРПерун (Кресна)0:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)3:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)3:1Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)2:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)5:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)6:1Левски (Чепинци)
КРВелбъжд (Кн)0:5Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 60 посетителя в сайта

Приятели

. .
.