СКОНТО ООД

Дебютант на мача Пирин (Рз) - Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 27 Август 2010 13:56

 
Ивайло Ненков
Ивайло Ненков от София получи назначение за главен съдия на срещата между Пирин (Разлог) и Чепинец (Велинград). Неделната среща е от IV кръг на Югозападната „В” група.

Негови помощници ще бъдат столичаните Юлиян Тодоров и Борислав Митрев.

Резервен съдия е Адриан Петров от София.

Ивайло Ненков ще дебютира като главен арбитър в третия ешелон. До този момент столичанинът получаваше назначения като асистент и резервен съдия в Югозападната „В” група.

 
Адриан Петров
През миналото първенство той бе четвърти рефер на пролетния двубой между велинградчани и Сливнишки герой (3-4). Освен това столичният съдия вдигаше флага при гостуването на тима от курорта срещу "Миньор" в Бобов дол (3-0).

Колегата му Юлиян Тодоров бе лайнсмен на областното дерби между Бенковски (Пз) – Чепинец (1-1).

Вторият помощник - Борислав Митрев свири последният мач на „Чепинец” за миналото първенство срещу „Витоша” в Бистрица, загубено с 0-5.

Четвъртият съдия Адриан Петров ръководи 2 гостувания на тима от курорта през сезон 2009/2010. Той реферира срещите на велинградчани срещу Витоша (Долна Диканя) и Ботев (Ихтиман), загубени съответно с 3-2 и 2-1.

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.