СКОНТО ООД

Сливнишки герой отива на "поправителен" в Септември ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 25 Август 2010 15:05

 
Отборът на Локомотив (Септември) победи през миналия сезон Сливнишки герой (Сливница) за Купата на АФЛ 

Феновете на футбола с марка Югозападна „В” група няма да скучаят тази сряда. За първи път от началото на първенството по едно и също време ще се играят всички 10 срещи от кръга.

Крайно интересен се очертава да бъде мача в Септември. Стабилният в изявите си отбор на Локомотив (Септември) ще се изправи у дома срещу супер селекцията на Сливнишки герой (Сливница). Играчите на Венци Рангелов инкасираха поражение с 2-0 срещу "железничарите" в мач за Купата на АФЛ през пролетта. Срещата за първенство се явява възможност за реванш пред гостите.

В Пазарджик тимът на Хебър (Пз) ще приеме един от претенциозните отбори в третия ешелон – Велбъжд (Кюстендил). Двата отбора закриха миналото първенство в решителен мач за оцеляване.

Другият представител на Пазарджик – „Бенковски” ще има гостуване на новака Авангард (Бачево). Двубоят ще се проведе на стадиона в Разлог.

В Сапарева баня съперници ще са отборите на Германея (Сапарева баня) и Пирин (Разлог).

Сравнително по-лека от тимовете в челото изглежда задачата на Миньор (Бобов дол). Съставът от миньорското градче излиза на своя стадион „Николай Кръстев – Шулц” срещу ОФК Костинброд.

В Кресна местния „Перун” ще домакинства на Витоша (Бистрица).

Витоша (Долна Диканя) се изправя срещу гостуващия Левски (Елин Пелин).

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово домакините от „Места” ще се стремят към пълен успех срещу Септември (София). 

Младата формация на Ботев (Ихтиман) ще излезе срещу Балкан (Ботевград).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЦСКА II (Сф)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)0:1Пирин (Рз)
КРСливн. герой4:2Миньор (Пк)
КРКостинброд0:0Ботев (Ихт)
КРВитоша (Бистрица)1:0Рилски спортист
КРЦСКА 1948 III (Сф)1:1Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)4:1ФК Кюстендил
КРЛевски II (Сф)5:1Банско тиим
КРВихрен (Санд)2:0Септември II (Сф)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРСлавия II (Сф)2:0Хебър II (Пз)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XV кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Хебър III (Пз)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛевски (Пат)8:1Левски (Рак)
КРВеличково0:2Марица (Белово)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Звезда (Семч)
 Локомотив (Септ)-почива

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XV кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБалкан (Варвара)3:0Тракия (Мирянци)
Прекр.Вихър (Ветрен)2:1*Оборище II (Пан)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРТракиец (Глав)0:3Сарая
КРЮнак (Ивайло)1:11Брацигово
КРСпартак (Кал)5:1Лозен

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)20+2952
 2 ЦСКА II (София)20+2046
3Вихрен (Сандански)20+938
4Балкан (Ботевград)20+536
 5 Рилски спортист (Самоков)20+636
6Сливнишки герой (Сливница)20+135
7ФК Кюстендил20+1129
8
Банско тийм20 028
9Септември II (София)20+126
10
Ботев (Ихтиман)20-326
11Левски II (София)20+526
 12 Витоша (Бистрица)20-525
 13 Хебър II (Пазарджик)20-223
14Септември (Симитли)20-423
 15 ЦСКА 1948 III (София)20-919
16Славия II (София)20-2017
 17 Оборище (Панагюрище)20-2716
18ОФК Костинброд20-2113
19Пирин (Разлог)20-2212
20Чавдар (Етрополе)*20+2641*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)-:-Витоша (Бистрица)
14:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
14:00Хебър II (Пз)-:-ЦСКА II (Сф)
14:00Рилски спортист-:-Костинброд
14:00Миньор (Пк)-:-Септември II (Сф)
14:00Септември (Сим)-:-Сливн. герой
14:00Банско тиим-:-Балкан (Бот)
14:00Ботев (Ихт)-:-Левски II (Сф)
14:00Пирин (Рз)-:-Славия II (Сф)
14:00ФК Кюстендил-:-ЦСКА 1948 III (Сф)

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)13+2931
 2 Чепинец (Велинград)14+2729
3Левски (Паталеница)13+921
4Марица (Белово)13+921
 5 Локомотив (Септември)13-313
6Величково13-1912
7Звезда (Семчиново)14-387
8
Левски (Ракитово)13-506
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+6545
 2 Брацигово15+4634
3Сарая15+1630
4Оборище II (Панагюрище)14+523
 5 Вихър (Ветрен)14-221
6Лозен15-2517
7Тракия (Мирянци)15-1416
8
Тракиец (Главиница)15-2711
9
Спартак (Калугерово)15-2310
10
Юнак (Ивайло)15-414

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.