СКОНТО ООД

Куриозен наряд за мача в Сапарева баня ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 08 Май 2009 11:16

Реферът Михаил Цонев вече свири сблъсъка между двата отбора през есента


 Михаил Цонев

Любопитно назначение беляза мача „Германея” – „Чепинец” от XXXII кръг на Югозападната „В” група.

Случайно или не Съдийската комисия към столичния Зонален съвет избра за главен рефер на мача столичанина Михаил Цонев. На пръв поглед нарядът изглежда съвсем нормален до момента, в който VELSPORT24.com не припомни кой ръководи срещата през есента. Справката сочи, че точно същия арбитър, който е бивш играч на Видима – Раковски (Севлиево), раздаваше правосъдие на срещата на 19 октомври 2008 година, спечелена от гостите от Сапарева баня с 0-1. Така се очертава Михаил Цонев за втори път този сезон да ръководи срещата между отборите на Германея (Сб) и Чепинец (Вел), в което разбира се няма нищо лошо.

Велинградчани имаха сериозни претенции към представянето на рефера в есенният дуел между двата тима.

„Тогава „човекът в черно” не ни даде 1100 % - ва дузпа при 0-0 за игра с ръка в наказателното поле на противника, която дори и гостите след мача си признаха”, обосноваха част от есенните си претенции велинградчани.

Показателно в същия мач бе и поведението на столичния съдия в края на двубоя. От резервната скамейка на гостите извикаха по Михаил Цонев, че времето е свършило, а той дори без да погледне часовника си първосигнално даде края, което е недопустимо за един уважаващ себе си съдия.

„Надяваме се в неделния мач в Сапарева баня отново да се повтори победа за гостите”, философски заключиха от тима на „Чепинец”.

  Лайнсмените Стоян Христов (вляво) и Йордан Александров (вдясно), заедно с колегата си Симеон Петров


Асистенти на Михаил Цонев ще бъдат „опитните бойци” Йордан Александров и Стоян Христов.

„Двамата столичани носят късмет на „Чепинец”, припомниха паметливи футболни капацитети от курортния град.

В последният мач с тяхно участие велинградчани удариха с 3-2 през есента експретендента за „Б” група Левски (Елин Пелин).

Три сезона преди това тандема Александров-Христов бе пратен на срещата „Чепинец” – Минерал (Рударци), спечелена на градския стадион във Велинград от домакините с 3-1.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЦСКА II (Сф)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)0:1Пирин (Рз)
КРСливн. герой4:2Миньор (Пк)
КРКостинброд0:0Ботев (Ихт)
КРВитоша (Бистрица)1:0Рилски спортист
КРЦСКА 1948 III (Сф)1:1Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)4:1ФК Кюстендил
КРЛевски II (Сф)5:1Банско тиим
КРВихрен (Санд)2:0Септември II (Сф)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРСлавия II (Сф)2:0Хебър II (Пз)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XV кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Хебър III (Пз)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛевски (Пат)8:1Левски (Рак)
КРВеличково0:2Марица (Белово)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Звезда (Семч)
 Локомотив (Септ)-почива

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XV кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБалкан (Варвара)3:0Тракия (Мирянци)
Прекр.Вихър (Ветрен)2:1*Оборище II (Пан)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРТракиец (Глав)0:3Сарая
КРЮнак (Ивайло)1:11Брацигово
КРСпартак (Кал)5:1Лозен

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)20+2952
 2 ЦСКА II (София)20+2046
3Вихрен (Сандански)20+938
4Балкан (Ботевград)20+536
 5 Рилски спортист (Самоков)20+636
6Сливнишки герой (Сливница)20+135
7ФК Кюстендил20+1129
8
Банско тийм20 028
9Септември II (София)20+126
10
Ботев (Ихтиман)20-326
11Левски II (София)20+526
 12 Витоша (Бистрица)20-525
 13 Хебър II (Пазарджик)20-223
14Септември (Симитли)20-423
 15 ЦСКА 1948 III (София)20-919
16Славия II (София)20-2017
 17 Оборище (Панагюрище)20-2716
18ОФК Костинброд20-2113
19Пирин (Разлог)20-2212
20Чавдар (Етрополе)*20+2641*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)-:-Витоша (Бистрица)
14:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
14:00Хебър II (Пз)-:-ЦСКА II (Сф)
14:00Рилски спортист-:-Костинброд
14:00Миньор (Пк)-:-Септември II (Сф)
14:00Септември (Сим)-:-Сливн. герой
14:00Банско тиим-:-Балкан (Бот)
14:00Ботев (Ихт)-:-Левски II (Сф)
14:00Пирин (Рз)-:-Славия II (Сф)
14:00ФК Кюстендил-:-ЦСКА 1948 III (Сф)

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)13+2931
 2 Чепинец (Велинград)14+2729
3Левски (Паталеница)13+921
4Марица (Белово)13+921
 5 Локомотив (Септември)13-313
6Величково13-1912
7Звезда (Семчиново)14-387
8
Левски (Ракитово)13-506
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+6545
 2 Брацигово15+4634
3Сарая15+1630
4Оборище II (Панагюрище)14+523
 5 Вихър (Ветрен)14-221
6Лозен15-2517
7Тракия (Мирянци)15-1416
8
Тракиец (Главиница)15-2711
9
Спартак (Калугерово)15-2310
10
Юнак (Ивайло)15-414

Кой е тук?

В момента има 20 посетителя в сайта

Приятели

. .
.