СКОНТО ООД

Куриозен наряд за мача в Сапарева баня ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 08 Май 2009 12:16

Реферът Михаил Цонев вече свири сблъсъка между двата отбора през есента


 Михаил Цонев

Любопитно назначение беляза мача „Германея” – „Чепинец” от XXXII кръг на Югозападната „В” група.

Случайно или не Съдийската комисия към столичния Зонален съвет избра за главен рефер на мача столичанина Михаил Цонев. На пръв поглед нарядът изглежда съвсем нормален до момента, в който VELSPORT24.com не припомни кой ръководи срещата през есента. Справката сочи, че точно същия арбитър, който е бивш играч на Видима – Раковски (Севлиево), раздаваше правосъдие на срещата на 19 октомври 2008 година, спечелена от гостите от Сапарева баня с 0-1. Така се очертава Михаил Цонев за втори път този сезон да ръководи срещата между отборите на Германея (Сб) и Чепинец (Вел), в което разбира се няма нищо лошо.

Велинградчани имаха сериозни претенции към представянето на рефера в есенният дуел между двата тима.

„Тогава „човекът в черно” не ни даде 1100 % - ва дузпа при 0-0 за игра с ръка в наказателното поле на противника, която дори и гостите след мача си признаха”, обосноваха част от есенните си претенции велинградчани.

Показателно в същия мач бе и поведението на столичния съдия в края на двубоя. От резервната скамейка на гостите извикаха по Михаил Цонев, че времето е свършило, а той дори без да погледне часовника си първосигнално даде края, което е недопустимо за един уважаващ себе си съдия.

„Надяваме се в неделния мач в Сапарева баня отново да се повтори победа за гостите”, философски заключиха от тима на „Чепинец”.

  Лайнсмените Стоян Христов (вляво) и Йордан Александров (вдясно), заедно с колегата си Симеон Петров


Асистенти на Михаил Цонев ще бъдат „опитните бойци” Йордан Александров и Стоян Христов.

„Двамата столичани носят късмет на „Чепинец”, припомниха паметливи футболни капацитети от курортния град.

В последният мач с тяхно участие велинградчани удариха с 3-2 през есента експретендента за „Б” група Левски (Елин Пелин).

Три сезона преди това тандема Александров-Христов бе пратен на срещата „Чепинец” – Минерал (Рударци), спечелена на градския стадион във Велинград от домакините с 3-1.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРБеласица (Пч)3:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)1:1Рилски спортист
КРБалкан (Бот)1:0Банско
КРПерун (Кресна)1:6Марек (Дупница)
КРСливнишки герой1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:0Пирин (ГД)
КРНадежда (Добр)0:3Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)0:1ФК Кюстендил

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)27+3464
2Марек (Дупница)27+4763
3Беласица (Петрич)27+2561
4ФК Кюстендил27+34 58
5Чавдар (Етрополе)27+2148
6Балкан (Ботевград)26+2345
7Оборище (Панагюрище)27+441
8
Пирин (Гоце Делчев)27+1039
9
Ботев (Ихтиман)27+734
10
Пирин (Разлог)27-1133
11Сливнишки герой (Сливница)27-730
12Рилски спортист (Самоков)27-1129
13Надежда (Доброславци)26-1428
14Гранит (Владая)27-2626
 15  Левски (Чепинци)27-3224
16Перун (Кресна)27-3719
17Банско27-2419
18Велбъжд (Кюстендил)27-4316
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
16:00Гранит (Владая)-:-Перун (Кресна)
16:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот) 
16:00Марек (Дупница)-:-Пирин (Разлог)
16:00  Банско-:-Рилски спортист
16:00ФК Кюстендил-:-Надежда (Добр)
16:00Пирин (ГД)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Сливнишки герой
16:00Левски (Чепинци)-:-Велбъжд (Кн)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.