СКОНТО ООД

Чепинец не затрудни Костинброд ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 23 Август 2010 20:36

 
Чепинец не успя да противодейства успешно на ОФК Костинброд и  логично получи 4 гола

Лесни три точки взе в неделя състава на ОФК Костинброд. Играчите на старши треньора Росен Крумов не се затрудниха срещу Чепинец (Велинград) и го победиха с 4-0.

Още в 17-та минута Иван Иванов наказа гостите за 1-0. Сериозните пробойни в отбраната на велинградчани се отвориха в началото на втората част. В рамките на четвърт час игра костинбродския тим узакони надмощието си с 3 нови попадения.

В 46-та Спас Спасов направи резултата 2-0, а в 49-та минута Иван Алексиев покачи на 3-0. Финалното 4-0 в 59-та минута оформи бившият юноша на „Левски” Мишел Георгиев.

Главният арбитър Ивайло Червилов от Благоевград не употреби нито веднъж наказателните картони в коректната среща.

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.