СКОНТО ООД

Авангард (Бачево) – аут, Миньор (Бд) оцеля ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 14 Август 2010 16:53

 
Отборът на Миньор (Бобов дол) завърши на второ място през миналия сезон в Югозападната "В" група, а сега бе на път въобще да не започне сезона  

19 отбора ще участват в новото футболно първенство на Югозападната „В” група. Вчера изтече крайният срок за картотекиране на състезателите за дебютните мачове през уикенда. От сметките отпадна един от новаците в трета дивизия – ФК Авангард (Бачево). До последният момент висеше и отбора на Миньор (Бобов дол). Въпреки затрудненията клуба от стадион „Николай Кръстев – Шулц” ще стартира в неделя на собствен терен срещу Септември (София).

Гвоздеят на програмата за първия кръг в трета дивизия е с адрес Септември. Там местният „Локомотив 1925” приема Бенковски (Пазарджик). Домакините са подготвили специална хореаграфия за регионалното дерби. Атмосферата ще се допълва и от звук на вувузели, с които местните фенове бяха снабдени специално за двубоя.

Здрав мач се задава в Хаджидимово. „Места” ще тества суперселекцията на Сливнишки герой (Сливница).

На стадион „Георги Бенковски” в Пазарджик, домакините от „Хебър” ще приемат състава на Струмска слава (Радомир).

Съставът на Перун (Кресна) излиза пред собствена публика срещу извадения от профифутбола Балкан (Ботевград). Двубоят бе изтеглен за събота заради празника на град Кресна.

За първи три домакински точки ще играе отборът на Пирин (Разлог). Играчите на Иван Стойчев ще имат за съперник Велбъжд (Кюстендил).

Стартови 90 минути в директен сблъсък ще запишат тимовете на Германея (Сапарева баня) и ОФК Костинброд.

Последният мач от първия кръг ще противопостави Витоша (Долна Диканя) и Витоша (Бистрица).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)34+4688
 2 ЦСКА II (София)33+2871
3Вихрен (Сандански)34+2163
4Ботев (Ихтиман)34+1861
 5 Сливнишки герой (Сливница)34+1155
6Рилски спортист (Самоков)34-348
7Левски II (София)33+647
8
Балкан (Ботевград)34-146
9ФК Кюстендил34+445
10
Витоша (Бистрица)34-342
11Банско тийм34-641
 12 Септември (Симитли)34-241
 13 ЦСКА 1948 III (София)34-240
14ОФК Костинброд33-1839
 15 Славия II (София)34-1339
16Септември II (София)33 038
 17 Оборище (Панагюрище)34-2637
18Пирин (Разлог)34-2533
19Хебър II (Пазарджик)34-1930
20Чавдар (Етрополе)*34-1641*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)16-2116
7Левски (Паталеница)16-1216
8
Вихър (Ветрен)17-2014
9
Сарая16-2212
10Величково16-368
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)24+1835
 12 Лозен23-3029
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)24-5821
16Спартак (Калугерово)22-3716
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 183 посетителя в сайта

Приятели

. .
.