СКОНТО ООД

10 мача във Велинград през есента ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 07 Август 2010 20:58

 
 Стадион "Чепинец" ще приеме срещи от Югозападната "В" АФГ за седми сезон, след като бе възстановен и модернизиран през 2003 година

5 домакинства в първите 8 кръга предлага актуалната програма на "Чепинец" за новото първенство в Югозападната "В" АФГ, сочи справката на VELSPORT24.com.

За сефте от 5 сезона насам волята на жребия отрежда в I кръг домакински мач на велинградчани. Те започват кампанията си с изява пред своя публика срещу гостуващия Левски (Елин Пелин). През сезон 2007/08 двата тима бяха съперници на старта в третия ешелон, изпълнявайки ролята на новаци. Двубоят в Ел Пел тогава бе спечелен от "левскарите" с 2-0. Впоследствие "Чепинец" натрупа 5 поредни успеха, които очертаха този съперник като един от най-удобните на фона непостоянните игри на тима през годините.
 
Седмица по-късно е първото гостуване срещу ОФК Костинброд, който завърши на 16-то място през последния сезон.

В следващия кръг отборът от СПА – столицата на Балканите приема Струмска слава (Радомир).

После велинградчани ще имат тежка задача срещу Пирин (Разлог). Четвъртите от последния сезон направиха гръмка селекция и се спрягат като един от основните претенденти за първото място в трета дивизия.

Хебър (Пазарджик) гостува в мач № 5 за „Чепинец”, а след това идва визита на Германея (Сапарева баня). Представителите на Кюстендилска област - Велбъжд (Кн) и Миньор (Бобов дол) последователно ще стъпят на велинградска земя в VII и VIII кръг.

След двете срещи на собствен терен, схемата праща „Чепинец” в Долна Диканя, където съперник ще е местния „Витоша”.

X кръг е копие на миналогодишния сценарии - велинградската публика ще гледа мач отново срещу Места (Хаджидимово).  Тогава "Чепинец" надигра съперника с 5-3, а срещата бе първа за тима на едноименния стадион през миналото първенство.

Трудно изпитание чака „Чепинец” в следващия етап от първенството.  Съставът от курортния град ще има визита на Перун (Кресна). 

Регионалното дерби срещу Локомотив (Септември) е насрочено за ХII кръг във Велинград.

Веднага след този мач футболистите от курорта се хвърлят в нов областен сблъсък, който е с адрес Пазарджик. Предстои двубоя между Бенковски (Пз) и „Чепинец”.

Следва мач у дома срещу тима на Авангард (Бачево), който е абсолютен дебютант в Югозападната „В” група.

В XV кръг се задава пътуване до Ихтиман, където е срещата между „Ботев" и „Чепинец”.

Идва ред на домакинството срещу Балкан (Ботевград), а в следващия кръг велинградчани ще гостуват на Сливнишки герой (Сливница).

Последното домакинство за календарната 2010 година е срещу отборът на Витоша (Бистрица).

Велинградчани ще закрият първия дял на шампионата с визита на Септември (София).

През есента „Чепинец” ще има 10 домакински срещи и 9 гостувания в Югозападната „В” група.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 57 посетителя в сайта

Приятели

. .
.