СКОНТО ООД

10 мача във Велинград през есента ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 07 Август 2010 20:58

 
 Стадион "Чепинец" ще приеме срещи от Югозападната "В" АФГ за седми сезон, след като бе възстановен и модернизиран през 2003 година

5 домакинства в първите 8 кръга предлага актуалната програма на "Чепинец" за новото първенство в Югозападната "В" АФГ, сочи справката на VELSPORT24.com.

За сефте от 5 сезона насам волята на жребия отрежда в I кръг домакински мач на велинградчани. Те започват кампанията си с изява пред своя публика срещу гостуващия Левски (Елин Пелин). През сезон 2007/08 двата тима бяха съперници на старта в третия ешелон, изпълнявайки ролята на новаци. Двубоят в Ел Пел тогава бе спечелен от "левскарите" с 2-0. Впоследствие "Чепинец" натрупа 5 поредни успеха, които очертаха този съперник като един от най-удобните на фона непостоянните игри на тима през годините.
 
Седмица по-късно е първото гостуване срещу ОФК Костинброд, който завърши на 16-то място през последния сезон.

В следващия кръг отборът от СПА – столицата на Балканите приема Струмска слава (Радомир).

После велинградчани ще имат тежка задача срещу Пирин (Разлог). Четвъртите от последния сезон направиха гръмка селекция и се спрягат като един от основните претенденти за първото място в трета дивизия.

Хебър (Пазарджик) гостува в мач № 5 за „Чепинец”, а след това идва визита на Германея (Сапарева баня). Представителите на Кюстендилска област - Велбъжд (Кн) и Миньор (Бобов дол) последователно ще стъпят на велинградска земя в VII и VIII кръг.

След двете срещи на собствен терен, схемата праща „Чепинец” в Долна Диканя, където съперник ще е местния „Витоша”.

X кръг е копие на миналогодишния сценарии - велинградската публика ще гледа мач отново срещу Места (Хаджидимово).  Тогава "Чепинец" надигра съперника с 5-3, а срещата бе първа за тима на едноименния стадион през миналото първенство.

Трудно изпитание чака „Чепинец” в следващия етап от първенството.  Съставът от курортния град ще има визита на Перун (Кресна). 

Регионалното дерби срещу Локомотив (Септември) е насрочено за ХII кръг във Велинград.

Веднага след този мач футболистите от курорта се хвърлят в нов областен сблъсък, който е с адрес Пазарджик. Предстои двубоя между Бенковски (Пз) и „Чепинец”.

Следва мач у дома срещу тима на Авангард (Бачево), който е абсолютен дебютант в Югозападната „В” група.

В XV кръг се задава пътуване до Ихтиман, където е срещата между „Ботев" и „Чепинец”.

Идва ред на домакинството срещу Балкан (Ботевград), а в следващия кръг велинградчани ще гостуват на Сливнишки герой (Сливница).

Последното домакинство за календарната 2010 година е срещу отборът на Витоша (Бистрица).

Велинградчани ще закрият първия дял на шампионата с визита на Септември (София).

През есента „Чепинец” ще има 10 домакински срещи и 9 гостувания в Югозападната „В” група.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.