СКОНТО ООД

Импулс със 7 двойки в Каварна ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 16 Юни 2010 10:20

 

8 медала донесоха от участието си в Каварна състезателните двойки на КСТ „Импулс”. На 12 и 13 юни в рок-столицата се проведе Държавното първенство от веригата „Купа България” и Открит национален турнир.

7-те двойки на „Импулс” завоюваха три златни,  два сребърни и три бронзови медала в двата турнира през уикенда.

Следващите изпитания за двойките на клуба са през втората половина на юни. На 19 и 20 този месец са Откритите турнири в Несебър и Ямбол. В началото на юли ще се проведе и Държавното първенство в Албена.

Класиране за Купа България (юноши)

Каракашан - Глиндеман / 2 място в ЛА и 4 място в СТ /
Вардев -Бормалийска / две 3-ти места в ЛА и СТ /

Класиране за Купа България (младежи)

Йорданов - Гаджева  / 2 място в ЛА /
Стефанин - Макнева / 3 място в СТ и 4 в ЛА /
Йовчев - Йовчева / 5 място в СТ /

Класиране за Купа България (състезатели на 19 години)

Йорданов - Гаджева / 3 място в ЛА /
Найденов - Седова / 4 място в ЛА /

Открит национален турнир за Купа “Каварна”

Клас 13 Д –  Попов - Лазова / 1 място /
Клас 13 С - Вардев - Бормалийска / 1 място /
Клас 18 С – Ганев - Козова / 4 място /
Клас 18 Б (ЛА) – Йорданов - Гаджева / 1 място /
                         Йовчев - Йовчева / 5 място /
Клас 18 Б (СТ) – Йовчев - Йовчева / 2 място /

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.