СКОНТО ООД

Битката за Купата на България за жени в снимки ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 15 Юни 2010 21:55
 
Капитанката на ЛП Супер спорт (Сф) Мартина Апостолова (в бяло-оранжево) не успя  да вкара в двубоя за третото място срещу Екомет 90 (Пд) 

 

 
Мартина Кьосева от "ЛП" (на преден план) грабна приза Мис Държавно първенство 

 

 
Състезателките на Берое (в зелено) единствени измъкнаха равенство от шампиона НСА в първенството

 

 
Съдийската тройка за финалният мач за Купата на България (жени) - Асен Николов (в средата) и колегите му Стойчо Димитров (вляво) и Христо Шиндаров (вдясно) 

 

 
Голмайсторката на Екомет 90 (Пд) Велина Кошулева предстои да получи бронзов медал от секретарят на АФЛ Валентин Чакъров

 

 
Ректорът на НСА "В. Левски" и председател на комисията "Женски футбол" при БФС - проф. Лъчезар Димитров връчва сребърен медал на Диляна Христова (Берое)

 

 
Кметът на Велинград Иван Лебанов държи в ръката си "златото" за Антоанета Панчева (НСА)

 

 
Купата на България за сезон 2009/10 година вече е собственост на женския тим на НСА (Сф)

 

 
Състезателките на НСА с шестата в историята на клуба национална купа

 

 
Съставът на Берое (Стара Загора), достигнал до сребърните медали в турнира за Купата на страната

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.