СКОНТО ООД

Млади надежди премериха сили във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 09 Юни 2010 21:47
 
Отборът на "Бенковски" - Пазарджик (в бяло-зелено) надви с 2-0 домакините от Чепинец (Велинград)

Отборът на Бенковски (Пазарджик) спечели тристранният детски турнир „Велинград 2010”. Импровизираната проява събра малчугани, родени след 1 януари 1998 година.

Участниците Чепинец (Велинград), Бенковски (Пазарджик) и Левски (Ракитово), играха по системата „всеки срещу всеки”. Двубоите протекоха в две части по 20 минути.

В първата среща Бенковски (Пз) спечели с 2-0 срещу домакините от „Чепинец”. Възпитаниците на наставника Иван Димитров надделяха и във вторият си сблъсък на турнира. Само за 8 минути те осъществиха пълен обрат срещу Левски (Ракитово) от 0-2 до 3-2. Така си осигуриха и първото място в крайното класиране.

 
I място - Бенковски (Пазарджик)

Последната среща противопостави отборите на „Чепинец” и „Левски”. Тя не излъчи победител, завършвайки 1-1. Резултатът бе по-благоприятен за малчуганите от Ракитово, които се наредиха на второто място. Третото място остана за футболните таланти на „Чепинец”.

 
II място - Левски (Ракитово)

Купите и топки на трите отбора връчиха кметът на Велинград Иван Лебанов, шефът на ОС на БФС – Пазарджик Спас Иванов и основния спонсор Стоянка Гинчева. Сред зрителите на проявата бе и клубният шеф на Бенковски (Пазарджик) – Иван Папазов.

Идеята за ежегодното организиране на детски турнир във Велинград срещна мощна подкрепа от общинското ръководство, спонсори, участници и родители.

Инициативата за срещите от „Велинград 2010” бе на старши треньорът на детския отбор на „Чепинец” Николай Гълев.

 
III място - Чепинец (Велинград)

Турнирът се проведе с финансовата подкрепа на „Тед ойл 77” ЕООД. Спонсорите Стоянка и Недялко Гинчеви осигуриха купи за участниците в надпреварата. Своя дял за футболният празник на малчуганите даде и Областният съвет на БФС – Пазарджик, който подсигури топки за отборите.

 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.