СКОНТО ООД

Млади надежди премериха сили във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 09 Юни 2010 21:47
 
Отборът на "Бенковски" - Пазарджик (в бяло-зелено) надви с 2-0 домакините от Чепинец (Велинград)

Отборът на Бенковски (Пазарджик) спечели тристранният детски турнир „Велинград 2010”. Импровизираната проява събра малчугани, родени след 1 януари 1998 година.

Участниците Чепинец (Велинград), Бенковски (Пазарджик) и Левски (Ракитово), играха по системата „всеки срещу всеки”. Двубоите протекоха в две части по 20 минути.

В първата среща Бенковски (Пз) спечели с 2-0 срещу домакините от „Чепинец”. Възпитаниците на наставника Иван Димитров надделяха и във вторият си сблъсък на турнира. Само за 8 минути те осъществиха пълен обрат срещу Левски (Ракитово) от 0-2 до 3-2. Така си осигуриха и първото място в крайното класиране.

 
I място - Бенковски (Пазарджик)

Последната среща противопостави отборите на „Чепинец” и „Левски”. Тя не излъчи победител, завършвайки 1-1. Резултатът бе по-благоприятен за малчуганите от Ракитово, които се наредиха на второто място. Третото място остана за футболните таланти на „Чепинец”.

 
II място - Левски (Ракитово)

Купите и топки на трите отбора връчиха кметът на Велинград Иван Лебанов, шефът на ОС на БФС – Пазарджик Спас Иванов и основния спонсор Стоянка Гинчева. Сред зрителите на проявата бе и клубният шеф на Бенковски (Пазарджик) – Иван Папазов.

Идеята за ежегодното организиране на детски турнир във Велинград срещна мощна подкрепа от общинското ръководство, спонсори, участници и родители.

Инициативата за срещите от „Велинград 2010” бе на старши треньорът на детския отбор на „Чепинец” Николай Гълев.

 
III място - Чепинец (Велинград)

Турнирът се проведе с финансовата подкрепа на „Тед ойл 77” ЕООД. Спонсорите Стоянка и Недялко Гинчеви осигуриха купи за участниците в надпреварата. Своя дял за футболният празник на малчуганите даде и Областният съвет на БФС – Пазарджик, който подсигури топки за отборите.

 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРПерун (Кресна)0:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)3:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)3:1Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)2:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)5:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)6:1Левски (Чепинци)
КРВелбъжд (Кн)0:5Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.