СКОНТО ООД

Хебър изплува, Нови Искър ще трепери ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 26 Май 2010 11:51

 
Футболистите на Хебър (Пз) минаха през "9-те кръга на ада" преди да се отлепят от последното място в трета дивизия  

Отборът, който ще изпадне от Югозападната „В” група ще стане ясен в последният кръг. Четири отбора – Велбъжд (Кн), Нови Искър, Хебър (Пз) и Бенковски (Кост), са сред застрашените преди последните 90 минути в трета дивизия за сезона.

Съставът на „Хебър” се раздели почти окончателно с последното място във „В” група. Пазарджиклии нанесоха поражение с 0-1 на домакините от Нови Искър, които също са борят за спасение.  Попадението на стадиона в квартал „Кумарица” отбеляза Благовест Трънчев в 36-та минута. 

Велбъжд (Кюстендил) не срещна трудности по пътя си към успеха срещу друг типичен представител на дъното – Бенковски (Костинброд). Футболистите на Валентин Казачки разбиха съперника с 5-1. По два гола вкараха Радостин Джогански (25, 45) и Бисер Методиев (64, 72), а веднъж реализира Мирослав Казачки (42). За гостите се разписа Марио Геров (58).

Преобразеният тим на Ботев (Ихтиман) срази с 3-0 гостуващия Левски (Елин Пелин). За домакините точни бяха Ангел Лачов (50), Кристиян Дечев (52) и Николай Стоянов (87).

В мач без картони двата най-силни тима в групата – Миньор (Бобов дол) и Малеш (Микрево) спретнаха миролюбиво 1-1. Домакините откриха чрез Пламен Петров в 7-та минута, а за гостите точен в 41-та бе Мартин Станков.

 
Димитър Чечев

Класически успех с 3-0 срещу гостите от Витоша (Долна Диканя) постигна Германея (Сапарева баня). На 2 пъти мрежата на гостите прониза Димитър Чечев (40, 46). Съотборникът му Светослав Сакаджийски пък вкара от дузпа в 37-та минута.

Протоколни 3 точки у дома грабна и съставът на Струмска слава (Радомир), който пребори с 3-1 Витоша (Бистрица). За домакините реализираха Георги Кьосев (7), Тодор Зюмбулев (33) и Ванчо Стоилов (75), а за гостите вкара Любомир Стоилков (70).

Нулево равенство в Пазарджик записаха отборите на Бенковски (Пз) и Перун (Кресна).

Сливнишки герой (Сливница) пък измъкна успех с 2-3 при гостуването си на Места (Хаджидимово). Два гола за победителите заби Марк Григоров (35, 61), а един добави Кристиян Кочилов (82 – дузпа). За домакините на два пъти се разписа Димитър Парасков (59, 63 – дузпа).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.