СКОНТО ООД

Хебър изплува, Нови Искър ще трепери ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 26 Май 2010 11:51

 
Футболистите на Хебър (Пз) минаха през "9-те кръга на ада" преди да се отлепят от последното място в трета дивизия  

Отборът, който ще изпадне от Югозападната „В” група ще стане ясен в последният кръг. Четири отбора – Велбъжд (Кн), Нови Искър, Хебър (Пз) и Бенковски (Кост), са сред застрашените преди последните 90 минути в трета дивизия за сезона.

Съставът на „Хебър” се раздели почти окончателно с последното място във „В” група. Пазарджиклии нанесоха поражение с 0-1 на домакините от Нови Искър, които също са борят за спасение.  Попадението на стадиона в квартал „Кумарица” отбеляза Благовест Трънчев в 36-та минута. 

Велбъжд (Кюстендил) не срещна трудности по пътя си към успеха срещу друг типичен представител на дъното – Бенковски (Костинброд). Футболистите на Валентин Казачки разбиха съперника с 5-1. По два гола вкараха Радостин Джогански (25, 45) и Бисер Методиев (64, 72), а веднъж реализира Мирослав Казачки (42). За гостите се разписа Марио Геров (58).

Преобразеният тим на Ботев (Ихтиман) срази с 3-0 гостуващия Левски (Елин Пелин). За домакините точни бяха Ангел Лачов (50), Кристиян Дечев (52) и Николай Стоянов (87).

В мач без картони двата най-силни тима в групата – Миньор (Бобов дол) и Малеш (Микрево) спретнаха миролюбиво 1-1. Домакините откриха чрез Пламен Петров в 7-та минута, а за гостите точен в 41-та бе Мартин Станков.

 
Димитър Чечев

Класически успех с 3-0 срещу гостите от Витоша (Долна Диканя) постигна Германея (Сапарева баня). На 2 пъти мрежата на гостите прониза Димитър Чечев (40, 46). Съотборникът му Светослав Сакаджийски пък вкара от дузпа в 37-та минута.

Протоколни 3 точки у дома грабна и съставът на Струмска слава (Радомир), който пребори с 3-1 Витоша (Бистрица). За домакините реализираха Георги Кьосев (7), Тодор Зюмбулев (33) и Ванчо Стоилов (75), а за гостите вкара Любомир Стоилков (70).

Нулево равенство в Пазарджик записаха отборите на Бенковски (Пз) и Перун (Кресна).

Сливнишки герой (Сливница) пък измъкна успех с 2-3 при гостуването си на Места (Хаджидимово). Два гола за победителите заби Марк Григоров (35, 61), а един добави Кристиян Кочилов (82 – дузпа). За домакините на два пъти се разписа Димитър Парасков (59, 63 – дузпа).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРПерун (Кресна)0:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)3:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)3:1Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)2:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)5:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)6:1Левски (Чепинци)
КРВелбъжд (Кн)0:5Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.