СКОНТО ООД

Сезонът свърши за петима ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 18 Май 2010 20:54

 
Венцислав Димитров
Десет футболисти изгубиха състезателните си права след редовното заседание на Дисциплинарната комисия към ЗС на БФС – София.

За петима играчи от Югозападната „В” група сезонът на практика приключи. В последните два кръга няма да играят Петьо Петев от Бенковски (Пазарджик) и Венцислав Димитров от Чепинец (Велинград). Двамата тръгнаха да уреждат сметки помежду си, което им коства червени картони в областното дерби.

За 2 срещи изгоряха и колегите им Иван Терзийски от Витоша (Бистрица) и Златко Богоев от Пирин (Разлог). Те натрупаха по 9 жълти картона.

 
Обаси Салас Окечукву

Заради червен картон за 1 среща пък е лишен Обаси Салас Окечукву от Левски (Елин Пелин). Нигериецът също може да окачи временно обувките на пирона. Причината е, че неговия отбор има да изиграе само още 1 среща до края на сезона.

 
Кирил Кирилов
Отборът на Велбъжд (Кюстендил) остана без титулярният си вратар Кирил Кирилов за неделният сблъсък срещу Бенковски (Костинброд). Стражът фаулира откъснал се нападател на Сливнишки герой (Сливница) и бе изгонен в последният шампионатен мач.

Червени картони получиха още Светослав Кирилов от Нови Искър и Васил Вучков от Германея (Сапарева баня). Те са санкционирани за 1 мач.

Аут за 1 среща са и Венцислав Венциславов от Миньор (Бобов дол) и Васил Содев от Чепинец (Велинград). Двамата състезатели достигнаха лимита от 5 жълти картона.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVIII кръг

6 юни 2024 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Славия II (Сф)
КРОборище (Пан)7:1Хебър II (Пз)
КРВихрен (Санд)1:2Пирин (Рз)
КРБанско тийм3:2ОФК Костинброд
КРМиньор (Пк)3:2ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември (Сим)2:2Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Сливнишки герой
КРФК Кюстендил0:0Левски II (Сф)
КРРилски спортист1:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)3:0Витоша (Бистрица)

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.