СКОНТО ООД

Двойка на „Импулс” грабна 3 медала в Загреб ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 14 Май 2010 10:29
 
Никола Вардев и Венцислава Бормалийска
ФОТО: http://www.sportnitanci.com/
Състезателната двойка Никола Вардев - Венцислава Бормалийска се прибра с 3 отличия от Загреб. На 1 и 2 май хърватската столица посрещна 800 участници от 22 страни в Откритото първенство на страната „CROATIA OPEN 2010”. България бе представена от  10 двойки в Международния Експо център.
Три от тях бяха от КСТ „Импулс”. Равносметката за клуба е 1 златен, 2 сребърни и 2 бронзови медала.
Шампионите на България за младежи – Христо Гръчки и Весела Димова се качиха на най-високото място на почетната стълбичка в стандартните танци.
Първенците при юноши – Никола Вардев и Венцислава Бормалийска  се окичиха с 3 медала. Два от тях дойдоха от надпреварата при юношите младша възраст, а при старшата нашата танцова двойка финишира на трета позиция в стандартните танци.
Приятната изненада беше поднесена от дуета Коста Каракашан - Мария Глиндеман, достигнали до бронзовите медали в латиноамериканските танци при юношите старша възраст.
 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.