СКОНТО ООД

Левски (ЕП) и Велбъжд (Кн) не се излъгаха ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 04 Май 2010 14:41

 
Светлозар Момчилов
Отборите на Левски (Елин Пелин) и Велбъжд (Кюстендил) остават в „зоната на застрашените” в Югозападната „В” група. Двата тима не се победиха, завършвайки 1-1. Гостите от града под Хисарлъка оползотвориха своя шанс в 35-та минута, когато Светлозар Момчилов прати топката в мрежата на „Левски”. Домакините се спасиха от загубата с късен гол на Риад Белхасен (88).

Другото равенство дойде от сблъсъка между Сливнишки герой (Сливница) и Хебър (Пазарджик), които също приключиха 1-1. Борис Благоев изведе пазарджиклии напред в 33-та минута, а Марк Григоров се разписа в 41-та. Въпреки хикса „Хебър” увеличи надеждите си за оцеляване в трета дивизия.

Големият печеливш от събитията в Елин Пелин и Сливница се оказа Ботев (Ихтиман). Тимът взе 3 точки след успех с 1-3 при визитата си на Витоша (Бистрица). Николай Йорданов (39), Мирослав Кацаров (74) и Ангел Лачов (82) отдалечиха своя отбор от фаталното 19-то място. Голът за домакините вкара Ивайло Колев (47).

Съставът на Пирин (Разлог) пречупи с 1-0 Места (Хаджидимово). Крепостта на гостите рухна в 82-та минута, когато Александър Дюлгеров вкара победния гол за домакините.

Миньор (Бобов дол) нанесе домакинско поражение с 0-2 на Витоша (Долна Диканя). Двете попадения за играчите на Иво Паргов паднаха в началото и в края на втората част. Веселин Лозанов откри в 48-та, а Любомир Величков в 90-та от дузпа затвърди успеха на „Миньор”.

Убедителният лидер в третия ешелон - Малеш (Микрево) нанесе поражение с 2-0 на гостуващия тим на Нови Искър. За селекцията на Пламен Мицански реализираха Атанас Атанасов (11) и Вангел Стоянов (56).

Бенковски (Пазарджик) не допусна изненада и  се поздрави с 4-1 срещу гостуващия Германея (Сапарева баня). С 2 гола се отчете Мартин Газиев (81, 90), а по веднъж вкараха Георги Василев (16) и Веселин Банчев (72). Попадението на честта за гостите отбеляза Валентин Иванов (85).

Категоричен успех пред феновете си регистрира и съставът на Перун (Кресна). На собственият си стадион „Македония” домакините надвиха с 3-1 Бенковски (Костинброд). Автори на головете за „Перун” станаха Йордан Грънчаров (6, 15) и Николай Георгиев (52), а за „Бенковски” головият удар нанесе Марио Геров (63).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.