СКОНТО ООД

Титаничен сблъсък в Симитли ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 02 Май 2009 10:07

Септември (Сим) – Миньор (Бд) е супер сблъсъкът от XXXI кръг от първенството на Югозападната „В” група в неделя. Двата тима, които водят люта битка за първото място в трета дивизия ще се противопоставят в директен сблъсък. Разликата помежду им е само 2 точки в полза на домакините от Симитли. „Септември” е без загуба от 22 мача (19 победи и 3 равенства), а гостите от Миньор (на снимката) имат потенциала да объркат сметките на домакините.   

На оптимистични вести от стадиона в Симитли ще се надява вторият в класирането Малеш (Микрево). В изтегления за днес мач играчите на Пламен Мицански ще имат за съперник Витоша (Бистрица).

В другия мач, който ще се състои в събота, а не в неделя Левски (Елин Пелин) ще играе срещу борещия се за оцеляване Ботев (Ихтиман).

Второ поредно домакинство ще изиграе отбора на „Хебър”, който приема на стадион „Георги Бенковски” в Пазарджик общинския Велбъжд (Кюстендил).

В Радомир местния „Струмска слава” пък ще бъде домакин на аутсайдера Левски (Долна баня), който не е спечелил точка от 14 мача насам.

В Перник местния “Миньор’19” излиза за максимума срещу гостуващия Пирин (Разлог).

Люлин (Сф) ще се изправи пред своя публика срещу Места (Хаджидимово) без право на грешка. Гостите са на гребена на вълната, след като в първите дни на май с богата поредица от събития отбелязват 80-годишен юбилей на футбола в Хаджидимово.

Пирин 2001 (Благоевград) има реален шанс при успех у дома срещу Сливнишки герой (Сливница) да излезе за първи път от няколко месеца от зоната на изпадащите.

Велбъжд (Костинброд) се нуждае от три точки срещу гостите от Германея (Сапарева баня), за да си гарантира място над чертата след срещите от този кръг.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРПерун (Кресна)0:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)3:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)3:1Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)2:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)5:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)6:1Левски (Чепинци)
КРВелбъжд (Кн)0:5Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 57 посетителя в сайта

Приятели

. .
.