СКОНТО ООД

Титаничен сблъсък в Симитли ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 02 Май 2009 09:07

Септември (Сим) – Миньор (Бд) е супер сблъсъкът от XXXI кръг от първенството на Югозападната „В” група в неделя. Двата тима, които водят люта битка за първото място в трета дивизия ще се противопоставят в директен сблъсък. Разликата помежду им е само 2 точки в полза на домакините от Симитли. „Септември” е без загуба от 22 мача (19 победи и 3 равенства), а гостите от Миньор (на снимката) имат потенциала да объркат сметките на домакините.   

На оптимистични вести от стадиона в Симитли ще се надява вторият в класирането Малеш (Микрево). В изтегления за днес мач играчите на Пламен Мицански ще имат за съперник Витоша (Бистрица).

В другия мач, който ще се състои в събота, а не в неделя Левски (Елин Пелин) ще играе срещу борещия се за оцеляване Ботев (Ихтиман).

Второ поредно домакинство ще изиграе отбора на „Хебър”, който приема на стадион „Георги Бенковски” в Пазарджик общинския Велбъжд (Кюстендил).

В Радомир местния „Струмска слава” пък ще бъде домакин на аутсайдера Левски (Долна баня), който не е спечелил точка от 14 мача насам.

В Перник местния “Миньор’19” излиза за максимума срещу гостуващия Пирин (Разлог).

Люлин (Сф) ще се изправи пред своя публика срещу Места (Хаджидимово) без право на грешка. Гостите са на гребена на вълната, след като в първите дни на май с богата поредица от събития отбелязват 80-годишен юбилей на футбола в Хаджидимово.

Пирин 2001 (Благоевград) има реален шанс при успех у дома срещу Сливнишки герой (Сливница) да излезе за първи път от няколко месеца от зоната на изпадащите.

Велбъжд (Костинброд) се нуждае от три точки срещу гостите от Германея (Сапарева баня), за да си гарантира място над чертата след срещите от този кръг.

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 102 посетителя в сайта

Приятели

. .
.