СКОНТО ООД

„Призракът” на изпадането се появява в Елин Пелин ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 01 Май 2010 21:28

 
Стадион "Левски" в Елин Пелин се явява важна отправна точка в битката за оцеляване

Директният сблъсък между съставите на Левски (Елин Пелин) и Велбъжд (Кюстендил) ще внесе нова светлина около битката за спасение в трета дивизия. До преди няколко кръга никой не слагаше двата отбора в колоната „застрашени”, но ситуацията в „зоната на здрача” претърпя огромни метаморфози. Поредицата спечелени точки от последните два тима в класирането – Ботев (Ихтиман) и Хебър (Пазарджик) почти заличи преднината на „Левски” и „Велбъжд”.

Тежко гостуване в Сливница се очертава за Хебър (Пазарджик). Съставът на „Сливнишки герой” има впечатляващи показатели на собствен терен.

Сериозно препятствие се очертава и за отборът на Ботев (Ихтиман), който ще има неделна визита на Витоша (Бистрица).

Три точки пред собствена публика срещу Германея (Сапарева баня) ще цели тимът на Бенковски (Пазарджик).

Водачът Малеш (Микрево) играе на стадион „Изтребител” в Ново Делчево срещу гостуващия тим на Нови Искър.

В регионален сблъсък в Разлог се срещат местния „Пирин” и Места (Хаджидимово).

Съставът на Витоша (Долна Диканя) ще бъде домакин на Миньор (Бобов дол).

Перун (Кресна) пък ще премери сили с гостуващият Бенковски (Костинброд).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОФК Костинброд0:2Оборище (Пан)
КРБанско2:1Хебър II (Пз)
КРБотев (Ихтиман)4:1Гранит (Владая)
КРВихрен (Санд)3:2Балкан (Бот)
КРСливнишки герой1:1Пирин II (Блгр)
КРФК Кюстендил2:0Беласица (Пч)
КРПирин (ГД)1:3Витоша (Бистрица)
КРНадежда (Добр)9:1Левски (Чепинци)
КРСептември II (Сф)3:1Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:2Чавдар (Етрополе)

"А" РГ (Пз) - XXIX кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:0Сарая
КРВихър (Ветрен)1:2Брацигово
КРМарица (Белово)3:0Юнак (Ивайло)

29 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Тракиец (Глав)
18:00Величково-:-Тракия (Пз)
18:00Родопи (Коз)-:-Левски (Пат)
 Спартак (Кал)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.