СКОНТО ООД

Силно домакинство на „Импулс” в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 28 Април 2010 21:42

 
Христо Гръчки и Весела Димова
ФОТО: http://sportnitanci.com/

Спортна зала „Васил Левски” в Пазарджик стана арена на най-масовия и силен български турнир по спортни танци. На 24 и  25 април там се проведе IX-то издание на Открития национален турнир за купа „Пазарджик” и Държавно първенство за купа „България 2010”. Мащабната проява премина под патронажа на  кмета на Пазарджик Тодор Попов.

В областният град взеха участие 349 танцови дуета или 698 състезатели. Цифрата е повече от впечатляваща, защото надмина с 22 броят на участващите танцови двойки през 2009 г.

В Пазарджик премериха сили представители на 47 клуба от 19 български града.
Най-много медали и места във финалите на Държавното първенство заеха двойките на клуба – домакин „Импулс”. Общо 14 танцови дуета достигнаха до решителната фаза на надпреварата в отделните възрасти. Те донесоха 1 златен, 4 сребърни и 2 бронзови медала.

Номер 1 при състезателите над 19 години в латиноамерикански танци станаха Георги НайденовОлга Седова. Сребърни отличия завоюваха Иван Караджов и Мона Виделова (юноши, стандартни  танци), Димитър Стефанин - Даниела Макнева (младежи, стандартни танци и латиноамерикански танци) и Христо Гръчки - Весела Димова (състезатели над 19 години, стандартни танци). Бронзовите медали взеха Иван Караджов - Мона Виделова (юноши, латиноамерикански танци) и Теодор ЗлатаревИванка Георгиева (младежи, стандартни танци).

В националния турнир за купа „Пазарджик 2010” КСТ „Импулс” прибави още 2 златни, 1сребърен и 1 бронзов медал.

През следващата година турнирът в Пазарджик ще отбележи 10-годишен юбилей.

Финалисти за Купа „България-2010”

Юноши, ЛА
Караджов-Виделова /3 място/

Юноши, СТ
Караджов-Виделова /2 място/
Трифонов-Стефанова /6 място/

Младежи, ЛА
Стефанин-Макнева /2 място/
Йовчев-Йовчева /4 място/
Златарев-Георгиева /5 място/
Райков-Петрова  /6 място/

Младежи, СТ
Стефанин –Макнева /2 място/
Златарев-Георгиева /3 място/
Йовчев-Йовчева /4 място/
Райков-Петрова /5 място/
Дулев-Пандева /6 място/

Състезатели над 19 години, ЛА
Найденов-Седова /1 място/

Състезатели над 19 години, СТ
Гръчки-Димова /2 място/

Финалисти за Купа „Пазарджик”

- 9Е / Фингаров-Божкова, 5 място
- 13Е / Пройкин-Попова, 1 място
- 13Д /  Попов-Лазова, 2 място
- 13С / Вардев-Бормалийска, 1място
           Дончев-Зеленогорова, 3 място
- 15С / Иванов-Баева, 1 място
- 18 С / Ганев-Козова, 2 място
- 18 Б /ЛА/ Райков-Петрова, 3 място
              Спасов-Ангелова, 5 място
- 18 Б /СТ/ Райков-Петрова, 1 място
               Спасов-Ангелова, 3 място
               Дулев-Пандева, 4 място

 
Следете ни в:

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2939
 2 Чавдар (Етрополе)15+2134
3Балкан (Ботевград)17+731
4Сливнишки герой (Сливница)16+630
 5 Славия II (София)16+525
6Банско тийм16 025
7ЦСКА 1948 III (София)17-617
8
Септември II (София)17-517
9Ботев (Ихтиман)16-1015
10
Левски-Раковски (София)16-1615
11Пирин (Гоце Делчев)16-316
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил17+2534
 2 Вихрен (Сандански)15+1632
3ОФК Костинброд14+1132
4ЦСКА II (София)15+1724
 5 Рилски спортист (Самоков)16+824
6Оборище (Панагюрище)16-724
7Септември (Симитли)16+322
8
Левски II (София)15 016
9Гранит (Владая)16-1812
10
Пирин (Разлог)15-1811
11Надежда (Доброславци)17-374
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово13+3637
 2 Хебър II (Пазарджик)13+8632
3Левски (Паталеница)13+2025
4Локомотив (Септември)13-2118
 5 Марица (Белово)13-318
6Оборище II (Панагюрище)13+517
7Спартак (Калугерово)13-2713
8
Спартак (Пещера)13-2913
9
Тракиец (Главиница)13-2612
10Юнак (Ивайло)13-424
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+4736
 2 Чепинец (Велинград)11+3928
3Чико-Бунара (Бяга)12+2928
4Величково12+721
 5 Сарая11+118
6Лозен11-259
7Тракия (Пазарджик)12-286
8
Звезда (Семчиново)12-266
9
Вихър (Ветрен)11-443
  

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.