СКОНТО ООД

Силно домакинство на „Импулс” в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 28 Април 2010 22:42

 
Христо Гръчки и Весела Димова
ФОТО: http://sportnitanci.com/

Спортна зала „Васил Левски” в Пазарджик стана арена на най-масовия и силен български турнир по спортни танци. На 24 и  25 април там се проведе IX-то издание на Открития национален турнир за купа „Пазарджик” и Държавно първенство за купа „България 2010”. Мащабната проява премина под патронажа на  кмета на Пазарджик Тодор Попов.

В областният град взеха участие 349 танцови дуета или 698 състезатели. Цифрата е повече от впечатляваща, защото надмина с 22 броят на участващите танцови двойки през 2009 г.

В Пазарджик премериха сили представители на 47 клуба от 19 български града.
Най-много медали и места във финалите на Държавното първенство заеха двойките на клуба – домакин „Импулс”. Общо 14 танцови дуета достигнаха до решителната фаза на надпреварата в отделните възрасти. Те донесоха 1 златен, 4 сребърни и 2 бронзови медала.

Номер 1 при състезателите над 19 години в латиноамерикански танци станаха Георги НайденовОлга Седова. Сребърни отличия завоюваха Иван Караджов и Мона Виделова (юноши, стандартни  танци), Димитър Стефанин - Даниела Макнева (младежи, стандартни танци и латиноамерикански танци) и Христо Гръчки - Весела Димова (състезатели над 19 години, стандартни танци). Бронзовите медали взеха Иван Караджов - Мона Виделова (юноши, латиноамерикански танци) и Теодор ЗлатаревИванка Георгиева (младежи, стандартни танци).

В националния турнир за купа „Пазарджик 2010” КСТ „Импулс” прибави още 2 златни, 1сребърен и 1 бронзов медал.

През следващата година турнирът в Пазарджик ще отбележи 10-годишен юбилей.

Финалисти за Купа „България-2010”

Юноши, ЛА
Караджов-Виделова /3 място/

Юноши, СТ
Караджов-Виделова /2 място/
Трифонов-Стефанова /6 място/

Младежи, ЛА
Стефанин-Макнева /2 място/
Йовчев-Йовчева /4 място/
Златарев-Георгиева /5 място/
Райков-Петрова  /6 място/

Младежи, СТ
Стефанин –Макнева /2 място/
Златарев-Георгиева /3 място/
Йовчев-Йовчева /4 място/
Райков-Петрова /5 място/
Дулев-Пандева /6 място/

Състезатели над 19 години, ЛА
Найденов-Седова /1 място/

Състезатели над 19 години, СТ
Гръчки-Димова /2 място/

Финалисти за Купа „Пазарджик”

- 9Е / Фингаров-Божкова, 5 място
- 13Е / Пройкин-Попова, 1 място
- 13Д /  Попов-Лазова, 2 място
- 13С / Вардев-Бормалийска, 1място
           Дончев-Зеленогорова, 3 място
- 15С / Иванов-Баева, 1 място
- 18 С / Ганев-Козова, 2 място
- 18 Б /ЛА/ Райков-Петрова, 3 място
              Спасов-Ангелова, 5 място
- 18 Б /СТ/ Райков-Петрова, 1 място
               Спасов-Ангелова, 3 място
               Дулев-Пандева, 4 място

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)3:2Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)1:3Септември II (Сф)
КРНадежда (Добр)2:0Рилски спортист
КРЛевски (Чепинци)0:2Пирин (ГД)
КРОФК Костинброд1:1Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)1:3Витоша (Бистрица)
КРБеласица (Пч)1:1Балкан (Бот)
КРЧавдар (Етрополе)0:0Пирин (Разлог)
КРПирин II (Блгр)0:1Банско

"А" РГ Пз - IX кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)0:1Юнак (Ивайло)
КРРодопи (Коз)1:0Тракиец (Глав)
КРВеличково2:0Брацигово
КРМарица (Белово)5:1Вихър (Ветрен)

10 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:0Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)2:0Чико-Бунара (Бяга)
КРЛевски (Пат)6:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

10 октомври 2021 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРХебър 1918 (Пз)4:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)12+1431
 2 Витоша (Бистрица)12+1427
3Оборище (Панагюрище)12+1526
4ФК Кюстендил12+15 26
 5 Беласица (Петрич)12+1725
6Пирин (Гоце Делчев)12+823
7Чавдар (Етрополе)12+821
8
Гранит (Владая)12 018
9Септември II (София)12+117
10
Пирин (Разлог)12+117
11Рилски спортист (Самоков)12-216
 12 Сливнишки герой (Сливница)12 016
 13 Ботев (Ихтиман)12+516
14Банско12-315
 15 Вихрен (Сандански)12-711
16Хебър II (Пазарджик)12-129
 17 Костинброд12-67
18Надежда (Доброславци)12-206
19Пирин II (Блгр)12-174
20Левски (Чепинци)12-311
 Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
16:00Пирин (ГД)-:-Хебър II (Пз)
16:00Рилски спортист-:-Костинброд
16:00Пирин (Рз)-:-Гранит (Владая)
16:00Банско-:-Надежда (Добр)
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Витоша (Бистрица)-:-Беласица (Пч)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин II (Блгр)
ОТЛСептември II (Сф)-:-Чавдар (Етр)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Ботев (Ихт)-:-Сл. герой

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)8+1924
 2 Чико-Бунара (Бяга)9+2022
3Брацигово8+1518
 4 Левски (Паталеница)9+615
5Юнак (Ивайло)8+314
6Сарая8+212
7Марица (Белово)7+411
 8 Чепинец (Велинград)8+411
9Локомотив (Септември)8-89
10
Родопи (Козарско)9-159
11Спартак (Калугерово)9-68
 12 Вихър (Ветрен)9-78
13Величково8-77
14Тракиец (Главиница)8-115
15Тракия (Пазарджик)8-192
 

Подробно класиране

"А" РФГ Пз - X кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Тракиец (Глав)-:-Величково
16:00Вихър (Ветрен)-:-Балкан (Варвара)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Брацигово-:-Чепинец (Вел)
16:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)
16:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)
16:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Пат)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива 

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.