СКОНТО ООД

Велбъжд (Кн) се хвърля срещу Пирин (Рз) ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 28 Април 2010 10:25
 

Играчите на Велбъжд (Кюстендил) вече нямат право на грешни стъпки у дома

Нова вълна от напрежение около „зоната на здрача” се очаква да залее днес срещите от междинния ХХХIII кръг на Югозападната „В” група. Развитието на събитията около отборът, който ще изпадне е на път да въвлече нови два отбора в битката за оцеляване.

Най-близо до последните два състава в класирането е Велбъжд (Кюстендил). Тимът от града под Хисарлъка приема гостуващия Пирин (Разлог). Всичко, различно от трите точки за играчите на Валентин Казачки ще бъде равносилно на самоубийство.

Списъкът на застрашените може да допълни и съставът на Левски (Елин Пелин). Единадесеторката, водена от Бисер Иванов – Легендата ще има визита в квартал „Кумарица” срещу Нови Искър.

Пълна мобилизация за четвърта пореден успех  в първенството пък кипи в Хебър (Пазарджик). Последният в класирането навъртя култова серия със силно подменен състав, а негов съперник ще е най-силният в групата - Малеш (Микрево). Тимът на Пламен Мицански отдавна си осигури участие в профи футбола от следващото първенство.

Съставът на Ботев (Ихтиман) приема Беласица (Петрич). Домакините са длъжни да бият, ако искат да заздравят позициите си в трета дивизия.

Сериозно изпитание на собствен терен се очертава за тимът на Бенковски (Костинброд).

Подопечните на клубният началник Красимир Гачев се изправят срещу стабилният състав на Сливнишки герой (Сливница).

Отборът на Места (Хаджидимово) ще търси максимума срещу гостите от Витоша (Долна Диканя).

В Радомир, „Струмска слава” ще има за съперник Перун (Кресна). Гостите  записаха неубедителен мач срещу „Сливнишки герой” и паднаха на свой терен с конфузното 0-6.

На стадион „Николай Кръстев - Шулц” , вторият в подреждането – Миньор (Бобов дол) излиза срещу Витоша (Бистрица).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРСливнишки герой1:1ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.