СКОНТО ООД

Отличен 6 за „Сливнишки герой” в Кресна ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 27 Април 2010 10:19

 
Венци Рангелов
Съставът на Сливнишки герой (Сливница) нанесе тежко домакинско поражение с 0-6 на Перун (Кресна). Футболистите на тандема Венци РангеловПетър Малинов регистрираха рекорден успех на чужд терен в настоящото първенство на Югозападната „В” група. Хеттрик за победителите наниза Дамян Игнатов (14, 42, 69). По едно попадение добавиха Милен Игнатов (61), Марк Григоров (74) и Руслан Нацев (89). През втората част домакините изпуснаха да вкарат от дузпа.

Хебър (Пазарджик) остава в битката за оцеляване след първи пълен успех като гост. Тимът от областния град срази с 0-2 домакините от Левски (Елин Пелин). Победата узакониха Асен Попов (32) и Борис Благоев (53).

Отборът на Ботев (Ихтиман) задържа преднината си от 4 точки пред „Хебър”. 18-ят в трета дивизия спечели с класическото 0-3 срещу юношеската формация на Бенковски (Пазарджик). Резултатът бе открит от брата на фолкдивата Алисия - Йордан Дойчев в 27-та минута, а съотборникът му Ангел Лачов в 81-та и 84-та се развихри и оформи крайното 0-3.   

Лидерът Малеш (Микрево) продължи победният си ход и срещу гостуващия Бенковски (Костинброд). Играчите на Пламен Мицански спечелиха с 3-1 с голове на Деян Постоловски (30), Атанас Атанасов (53) и Марин Георгиев (88). Марио Геров пък се разписа за гостите в 48-та минута.

Съставите на Беласица (Петрич) и Миньор (Бобов дол) завършиха 0-0.

Равенство регистрираха и тимовете на Витоша (Бистрица) и Места (Хаджидимово). Те си размениха по 1 гол за крайното 1-1. Иван Терзийски изведе домакините напред в резултата в 18-та минута. В заключителната 90-та Мартин Григоров си вкара нелеп автогол за 1-1.

Пирин (Разлог) добави нови три точки към сметката си. Отборът, воден от Иван Стойчев надви с 2-0 гостите от Нови Искър. В 2-та минута падна скоростен гол на тарана Тодор Пандев, а в края на първата част Здравко Иванов (41) покачи на 2-0. 

Съставът на Витоша (Долна Диканя) зарадва своите фенове, побеждавайки с 3-1 Велбъжд (Кюстендил). Домакините се отпушиха и до почивката поведоха с 3-0. На два пъти вкара Иво Максимов (2, 40), а колегата му Светослав Боянов се разписа в 25-та минута. В 63-та гостите стигнаха до гол на честта, реализиран от Боян Стойнев.

Струмска слава (Радомир) удари с 3-0 гостуващия тим на Германея (Сапарева баня). Домакините вкараха 3 безответни гола на противника за 1 час игрово време чрез Тодор Зюмбулев (28), Георги Георгиев (48) и Ванчо Стоилов (60).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Перун (Кресна)
КРПирин (Разлог)1:1Балкан (Бот) 
КРМарек (Дупница)0:0Сливнишки герой
КР  Банско1:0 Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:1Рилски спортист
КРБеласица (Пч)4:3Надежда (Добр)
КРБотев (Ихтиман)0:3Вихрен (Санд)
КРГранит (Владая)3:2Чавдар (Етрополе)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)
17:00Сарая-:-Левски (Пат)
17:00Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)
17:00Величково-:-Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Перун (Кресна)-:-Оборище (Пан)
18:00Рилски спортист-:-ФК Кюстендил
18:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Гранит (Владая)
18:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Левски (Чепинци)
18:00Велбъжд (Кн)-:-Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.