СКОНТО ООД

Югозападът стана № 1 в Правец ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 22 Април 2010 18:54

Селекцията на тандема Соколов - Стойчев надви конкуренцията

 
Отборът на Югозападната "В" група  
ФОТО: bfunion.bg

Сборният отбор на Югозападната „В” група спечели турнир между отборите в четирите аматьорски „В” групи. Проявата се проведе в Правец и завърши днес.

Възпитаниците на треньорският тандем Димитър СоколовИван Стойчев (Пирин – Разлог) надвиха на финала с 3-2 противниците си от Югоизтока, селекционирани от Манол Георгиев и Асен Балабанов.

Двата тима си размениха ролите, след като в миналогодишното издание на турнира Югоизтока извоюва успех над Югозапада.

По право отборът победител от Правец ще представя България за Купата на УЕФА „Regions Cup”.

 
Димитър Соколов

Две попадения за победителите в родното място на Тодор Живков отбеляза Марк Григоров от Сливнишки герой (Сливница). Третият голов изстрел бе от дузпа, реализирана от Атанас Иванов от Бенковски (Пазарджик), който през настоящия сезон има 20 гола за първенство.

В първият си мач, тимът на Югозападната трета дивизия записа класически успех с 3-0 срещу колегите си от Северозападната „В” група. Головете отбелязаха Методи Стоименов от Беласица (Петрич), Марк Григоров от Сливнишки герой (Сливница) и Димитър Парасков от Места (Хаджидимово).

В мач за третото място Североизтока пребори Северозапада с 1-0.

За най-добър вратар на турнира бе избран Цветан Тодоров (Югоизточна „В” АФГ; Левски - Карлово), защитник – Звездомир Троев (Североизточна „В” АФГ; Черноморец - Бяла), нападател – Марк Григоров (Югозападна „В” АФГ; Сливнишки герой - Сливница) и за най-полезен състезател – Милен Василев (Северозападна „В” АФГ – Ботев Козлодуй).

Право на участие в турнира на 4-те „В” групи имат млади състезатели (до 23-годишна възраст), които нямат подписан професионален договор.

В селекцията на Югозападната „В” група попаднаха играчи от 9 клуба.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)35+1668
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Септември II (София)35-1342
 13 Сливнишки герой (Сливница)35-242
14Костинброд35-1042
 15 Ботев (Ихтиман)36-1440
16Надежда (Доброславци)35-2040
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.