СКОНТО ООД

Югозападът стана № 1 в Правец ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 22 Април 2010 17:54

Селекцията на тандема Соколов - Стойчев надви конкуренцията

 
Отборът на Югозападната "В" група  
ФОТО: bfunion.bg

Сборният отбор на Югозападната „В” група спечели турнир между отборите в четирите аматьорски „В” групи. Проявата се проведе в Правец и завърши днес.

Възпитаниците на треньорският тандем Димитър СоколовИван Стойчев (Пирин – Разлог) надвиха на финала с 3-2 противниците си от Югоизтока, селекционирани от Манол Георгиев и Асен Балабанов.

Двата тима си размениха ролите, след като в миналогодишното издание на турнира Югоизтока извоюва успех над Югозапада.

По право отборът победител от Правец ще представя България за Купата на УЕФА „Regions Cup”.

 
Димитър Соколов

Две попадения за победителите в родното място на Тодор Живков отбеляза Марк Григоров от Сливнишки герой (Сливница). Третият голов изстрел бе от дузпа, реализирана от Атанас Иванов от Бенковски (Пазарджик), който през настоящия сезон има 20 гола за първенство.

В първият си мач, тимът на Югозападната трета дивизия записа класически успех с 3-0 срещу колегите си от Северозападната „В” група. Головете отбелязаха Методи Стоименов от Беласица (Петрич), Марк Григоров от Сливнишки герой (Сливница) и Димитър Парасков от Места (Хаджидимово).

В мач за третото място Североизтока пребори Северозапада с 1-0.

За най-добър вратар на турнира бе избран Цветан Тодоров (Югоизточна „В” АФГ; Левски - Карлово), защитник – Звездомир Троев (Североизточна „В” АФГ; Черноморец - Бяла), нападател – Марк Григоров (Югозападна „В” АФГ; Сливнишки герой - Сливница) и за най-полезен състезател – Милен Василев (Северозападна „В” АФГ – Ботев Козлодуй).

Право на участие в турнира на 4-те „В” групи имат млади състезатели (до 23-годишна възраст), които нямат подписан професионален договор.

В селекцията на Югозападната „В” група попаднаха играчи от 9 клуба.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.