СКОНТО ООД

Серия от гостувания за “Чепинец” ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Април 2010 20:19

 
Съставът на Места (Хаджидимово) заема 11-то място преди двубоя с "Чепинец"

Три поредни гостувания в рамките на 2 седмици предстои да изиграе съставът на „Чепинец”.

Първото от тях е в сряда от 16 часа на стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово. Съперник на велинградчани ще бъде съставът на „Места 2005”. Двубоят е от ХХIX кръг на Югозападната „В” група.

В двата тима, които са съседи във временното класиране няма наказани състезатели.

Срещата е поверена на рефери от София. Главен арбитър е Пресиян Коев. 

„Чепинец” и „Места” са играли общо 5 пъти в последните 10 години за първенството на „В” Югозападна футболна група.

В тези срещи баланса на велинградчани е 3 победи и 2 загуби, при голова разлика 10-15.

Освен тези мачове двата тима бяха съперници през юни 2007 година в квалификация за влизане в трета дивизия. Тогава отборът от Хаджидимово спечели с убедителното 4-0 на неутралния терен в Обеля.

Сезон 2007/08 година
19.09.2007 – Места – Чепинец 6-0
30.03.2008 – Чепинец – Места 4-2

Сезон 2008/09 година
21.09.2008 – Места – Чепинец 4-0
08.04.2009 – Чепинец – Места 1-0

Сезон 2009/10 година
04.10.2009 – Чепинец – Места 5-3

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. среща

10 април 2024 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРОФК Костинброд1:0Славия II (Сф)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Септември (Сим)
КРОборище (Пан)2:1Сливн. герой
КРХебър II (Пз)0:4Миньор (Пк)
КРЦСКА II (Сф)3:1Балкан (Бот)
КРПирин (Рз)2:1Септември II (Сф)
КРБотев (Ихт)1:0Банско тиим
КРВитоша (Бистрица)0:1Левски II (Сф)
КРОФК Костинброд1:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист1:1ФК Кюстендил

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Славия II (Сф)-:-ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово1:0Марица (Белово)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Величково
17:00Сарая-:-Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Мирянци)2:0Локомотив (Септ)
КРЗвезда (Семч)2:3Спартак (Кал)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Левски (Рак)-:-Юнак (Ивайло)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБарикади (Стрелча)0:2ФК Драгиново

Обл. п-во за деца U15 - XV кръг

13 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Брацигово

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)29+4175
 2 ЦСКА II (София)28+3166
3Ботев (Ихтиман)29+949
4Сливнишки герой (Сливница)29+1049
 5 Вихрен (Сандански)29+848
6Балкан (Ботевград)28+544
7Левски II (София)28+1040
8
ФК Кюстендил29+740
9Рилски спортист (Самоков)29-339
10
Септември II (София)29+437
11Витоша (Бистрица)29-336
 12 Банско тийм29-835
 13 Септември (Симитли)29-433
14ЦСКА 1948 III (София)28-432
 15 ОФК Костинброд29-1832
16Оборище (Панагюрище)29-2930
 17 Славия II (София)27-1527
18Хебър II (Пазарджик)29-1626
19Пирин (Разлог)29-2426
20Чавдар (Етрополе)*29-141*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)13+3537
 2 Брацигово13+2627
3Чико-Бунара (Бяга)13+1527
4Марица (Белово)13+517
 5 Чепинец (Велинград)12+715
6Оборище II (Панагюрище)12-1713
7Сарая12-1612
8
Левски (Паталеница)12-710
9
Вихър (Ветрен)12-187
10Величково12-316
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)21+326
 12 Лозен21-3026
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Звезда (Семчиново)21-3717
 15 Спартак (Калугерово)21-3616
16Тракиец (Главиница)21-3914
17Левски (Ракитово)20-6012
18
Юнак (Ивайло)20-587

Кой е тук?

В момента има 92 посетителя в сайта

Приятели

. .
.