СКОНТО ООД

„Импулс” донесе 6 отличия от Гърция ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Април 2010 19:10

 
Георги Ганев и Елена Думанова
11 двойки на КСТ „Импулс” взеха участие на първия турнир в Лариса (Гърция). Състезанието се проведе на 10 април и в него се включиха общо 15 двойки от България. Танцовите двойки на „Импулс” завоюваха 6 отличия – 2 златни, сребърен и 3 бронзови медала.

Вниманието на ръководството на КСТ „Импулс” вече е насочено към предстоящото домакинство на Държавното първенство за Купа „България 2010”. То ще се проведе на 24-ти и 25-ти април в зала „Васил Левски” в Пазарджик.

Юноши старша възраст
Димитър Димитров-Йорданка Йорданова (3 място  ЛА и 4 място СТ)

Младежи (латиноамерикански танци)
1-во място за Кристиан Йорданов-Вероника Гаджева
2 -ро място за Георги Ганев-Елена Думанова
3-то място за Васил Йовчев-Симона Йовчева

Младежи (стандартни танци)
1-во място за Васил Йовчев –  Симона Йовчева
3-то място за Иван Райков – Николета Петрова
6-то място за Петко Спасов – Велислава Ангелова

IDSF OPEN STANDARD (валиден за Световната ранглиста)

4-то място за Георги Ганев-Елена Думанова
5-то място за Васил и Симона Йовчеви
8-мо място за Иван Райков-Николета Петрова

IDSF OPEN LATIN (валиден за Световната ранглиста)

14-то място Георги Найденов-Олга Седова
23-то място Кристиан Йорданов-Вероника Гаджева
26-то място Георги Ганев-Елена Думанова

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 55 посетителя в сайта

Приятели

. .
.