СКОНТО ООД

„Импулс” донесе 6 отличия от Гърция ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Април 2010 20:10

 
Георги Ганев и Елена Думанова
11 двойки на КСТ „Импулс” взеха участие на първия турнир в Лариса (Гърция). Състезанието се проведе на 10 април и в него се включиха общо 15 двойки от България. Танцовите двойки на „Импулс” завоюваха 6 отличия – 2 златни, сребърен и 3 бронзови медала.

Вниманието на ръководството на КСТ „Импулс” вече е насочено към предстоящото домакинство на Държавното първенство за Купа „България 2010”. То ще се проведе на 24-ти и 25-ти април в зала „Васил Левски” в Пазарджик.

Юноши старша възраст
Димитър Димитров-Йорданка Йорданова (3 място  ЛА и 4 място СТ)

Младежи (латиноамерикански танци)
1-во място за Кристиан Йорданов-Вероника Гаджева
2 -ро място за Георги Ганев-Елена Думанова
3-то място за Васил Йовчев-Симона Йовчева

Младежи (стандартни танци)
1-во място за Васил Йовчев –  Симона Йовчева
3-то място за Иван Райков – Николета Петрова
6-то място за Петко Спасов – Велислава Ангелова

IDSF OPEN STANDARD (валиден за Световната ранглиста)

4-то място за Георги Ганев-Елена Думанова
5-то място за Васил и Симона Йовчеви
8-мо място за Иван Райков-Николета Петрова

IDSF OPEN LATIN (валиден за Световната ранглиста)

14-то място Георги Найденов-Олга Седова
23-то място Кристиан Йорданов-Вероника Гаджева
26-то място Георги Ганев-Елена Думанова

 
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.