СКОНТО ООД

Атомно нападение срещу бронирана защита във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 10 Април 2010 18:42
 
"Чепинец" ще търси престижен резултат срещу вторият в Югозападната "В" група - Миньор (Бобов дол)

Здрав мач между Чепинец (Велинград) и Миньор (Бобов дол) предлага ХХХ кръг от Югозападната „В” група.

Домакините от Чепинец (Велинград) притежават една от най-качествените атаки и до момента имат в актива си 47 отбелязани гола.

Единствено тимовете на Малеш (Микрево) и Сливнишки герой (Сливница) превъзхождат велинградчани с по-внушителни резултати по този показател. В същото време гостите от Миньор (Бобов дол) са допуснали едва 9 гола в изиграните си 24 срещи от Югозападната „В” група и се славят с най-непробиваемата защита в трета дивизия.

Домакините от „Чепинец” държат във Велинград серия от 9 мача без загуба (8 победи и 1 равенство).

Гостите от Миньор (Бд) пък нямат загуба в официален мач през календарната 2010 година.

В двата състава няма наказани състезатели и се очаква те да излязат с оптимални състави за неделната среща.

Главен арбитър на двубоя в СПА – столицата на Балканите е Виден Стоянов от София.

„Чепинец” и Миньор (Бд) са играли общо 7 пъти в последните 10 години за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези срещи баланса на велинградчани е отрицателен - 1 победа, 2 равенства и 4 загуби, при голова разлика 8-14.

Сезон 2003/04 година
12.10.2003 – Миньор (Бд) – Чепинец 1-1
14.04.2004 – Чепинец – Миньор (Бд) 1-1

Сезон 2007/08 година
09.09.2007 – Миньор (Бд) – Чепинец 3-2
19.03.2008 – Чепинец – Миньор (Бд) 3-0

Сезон 2008/09 година
08.10.2008 – Чепинец – Миньор (Бд) 1-3
26.04.2009 – Миньор (Бд) – Чепинец 1-0

Сезон 2009/10 година
07.10.2009 – Миньор (Бд) – Чепинец 3-0

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 63 посетителя в сайта

Приятели

. .
.