СКОНТО ООД

Мегадербито е в Разлог ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 02 Април 2010 20:18

 
Отборът на Пирин (Разлог) ще има за съперник най-стойностният отбор в трета дивизия

Отборът на Пирин (Разлог) приема водачът в трета дивизия - Малеш (Микрево) в най-интригуващият сблъсък от поредният кръг в Югозападната "В" група. Домакините са амбицирани да защитят реномето си на силен отбор и да надвият съботният си съперник. За гостите двубоят ще бъде главно за престиж с оглед на надеждният аванс, който имат на върха в третият ешелон.

Друг от водещите отбори - Сливнишки герой (Сливница) ще има визита на Витоша (Долна Диканя).

Бенковски (Пазарджик) ще играе пред своя публика срещу Нови Искър.

Съставът на Беласица (Петрич) ще домакинства на другият пазарджишки тим - "Хебър". Гостите от областният град заемат последното 19-то място в групата и всеки мач за тях е от огромно значение.

Тимът на Германея (Сапарева баня) ще се изправи срещу съседите си от Миньор (Бобов дол).

Стабилният в изявите си отбор на Перун (Кресна) ще търси пълен успех срещу гостуващият Левски (Елин Пелин).

В Радомир съперници ще бъдат отборите на Струмска слава (Радомир) и Места (Хаджидимово).

Днес се изигра първата среща от ХХVIII кръг на трета дивизия. Витоша (Бистрица) удари с 5-0 Бенковски (Костинброд).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Витоша (Бистрица)
КРОборище (Пан)0:0Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)0:2ЦСКА II (Сф)
КРРилски спортист1:2Костинброд
КРМиньор (Пк)1:0Септември II (Сф)
КРСептември (Сим)1:1Сливн. герой
КРБанско тиим1:0Балкан (Бот)
КРБотев (Ихт)2:0Левски II (Сф)
КРПирин (Рз)2:1Славия II (Сф)
КРФК Кюстендил0:0ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРЗвезда (Семч)3:3Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:1Чико-Бунара (Бяга)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Левски (Рак)-:-Величково
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVI кръг

24 февруаври 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБрацигово8:0Спартак (Кал)
КРТракия (Мирянци)1:2Вихър (Ветрен)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Оборище II (Пан)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Юнак (Ивайло)
14:00Лозен-:-Балкан (Варвара)

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" РГ - Пазарджик - XII кръг

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Лесичово-:-ФК Драгиново

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)21+3055
 2 ЦСКА II (София)21+2249
3Вихрен (Сандански)21+939
4Балкан (Ботевград)21+436
 5 Рилски спортист (Самоков)21+536
6Сливнишки герой (Сливница)21+136
7Банско тийм21+131
8
ФК Кюстендил21+1130
9Ботев (Ихтиман)21-129
10
Витоша (Бистрица)21-228
11Левски II (София)21+326
 12 Септември II (София)21 026
 13 Септември (Симитли)21-424
14Хебър II (Пазарджик)21-423
 15 ЦСКА 1948 III (София)21-920
16Славия II (София)21-2117
 17 Оборище (Панагюрище)21-2717
18ОФК Костинброд21-2016
19Пирин (Разлог)21-2115
20Чавдар (Етрополе)*21+2341*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+3034
 2 Чепинец (Велинград)15+2730
3Левски (Паталеница)13+921
4Марица (Белово)13+821
 5 Локомотив (Септември)13-313
6Величково13-1912
7Звезда (Семчиново)15-388
8
Левски (Ракитово)13-506
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+6545
 2 Брацигово16+5437
3Сарая15+1630
4Вихър (Ветрен)15-123
 5 Оборище II (Панагюрище)14+522
6Лозен15-2517
7Тракия (Мирянци)16-1516
8
Тракиец (Главиница)15-2711
9
Спартак (Калугерово)15-3110
10
Юнак (Ивайло)15-414

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.