СКОНТО ООД

Социалдемократ свири на "Чепинец" ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 26 Март 2010 20:50

 
Борис Липушлиев
Петричанинът Борис Липушлиев бе назначен за главен съдия на неделната среща между отборите на Нови Искър и Чепинец (Велинград). 25-годишният арбитър получава първи официален мач този сезон в Югозападната "В" група.

Негови асистенти ще бъдат Ангел Карадалиев от Петрич и Андон Стойчев от Сандански. Резервен съдия пък ще бъде Ангел Баялцалиев от София. Той е син на известният бивш тъчрефер Детелин Баялцалиев.

Делегат на срещата е Бойко Марков от София.

Борис Липушлиев е общински съветник от партия "Българска социалдемокрация" в петричкият сити парламент. Той временно се бе оттеглил от съдийството.

На 7 март тази година социалдемократът бе четвърти съдия на срещата между Чепинец и Левски (Елин Пелин).

 
Ангел Карадалиев

Домакините победиха с 2-1.

Борис Липушлиев започна кариерата си като главен съдия в трета дивизия преди 5 сезона в мач с участието на „Чепинец”.

На 6 април 2005 година той реферира гостуването на велинградчани на водача в трета дивизия Миньор (Перник). Срещата завърши със служебен резултат 6-0. В 20-та минута при 3-0, гостите останаха с 6 състезатели на терена и мачът бе прекратен.

През същия сезон 2004/2005 г. Борис Липушлиев бе централен съдия на още едно гостуване на „Чепинец”.

На 11 май 2005 г. той бе назначен на двубоя между Вихър (Горубляне) и „Чепинец”, спечелен от домакините с 4-1.

Един наряд през това първенство в среща на „Чепинец” има и тъчреферът Ангел Карадалиев от Петрич. Той бе първи помощник през есента, когато велинградчани завършиха 1-1 у дома срещу Витоша (Бистрица).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - Отл. среща

5 май 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)0:0Балкан (Бот)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

28 април 2021 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРНадежда (Добр)1:2Оборище (Пан)
КРРилски спортист2:0Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)1:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)1:3Марек (Дупница)
КРСливнишки герой2:2Пирин (Разлог)
КРПерун (Кресна)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)0:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)0:2Банско
КРВелбъжд (Кн)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - XXX кръг

3 май 2021 г. (понеделник) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Родопи (Коз)
КРОборище II (Пан)3:0Тракиец (Глав)
КРСпартак (Кал)1:1Величково
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБалкан (Варвара)2:5Сарая
КРВихър (Ветрен)1:0Левски (Ракитово)
КРЛокомотив (Септ)3:0Тракия (Пз)
СЛЛозен0:3Марица (Белово)
 Левски (Пат)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)29+5469
2Беласица (Петрич)29+2765
3Вихрен (Сандански)29+3265
4ФК Кюстендил29+38 64
5Балкан (Ботевград)29+2450
6Чавдар (Етрополе)29+1748
7Оборище (Панагюрище)29+545
8
Пирин (Гоце Делчев)29+1042
9
Ботев (Ихтиман)29+737
10
Пирин (Разлог)29-1634
11Рилски спортист (Самоков)29-1132
12Сливнишки герой (Сливница)29-831
13Гранит (Владая)29-2629
14Надежда (Доброславци)29-1629
 15  Левски (Чепинци)29-3327
16Банско29-2025
17Перун (Кресна)29-3722
18Велбъжд (Кюстендил)29-4716
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Велбъжд (Кн)
18:00ФК Кюстендил-:-Перун (Кресна)
18:00Пирин (Разлог)-:-Балкан (Бот) 
18:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
18:00  Банско-:- Пирин (ГД)
18:00Левски (Чепинци)-:-Рилски спортист
18:00Беласица (Пч)-:-Надежда (Добр)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Вихрен (Санд)
18:00Гранит (Владая)-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракия (Пз)-:-Балкан (Варвара)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Брацигово
17:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Сарая-:-Левски (Пат)
17:00Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)
17:00Величково-:-Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Кой е тук?

В момента има 63 посетителя в сайта

Приятели

. .
.