СКОНТО ООД

Леден душ за Бенковски (Пз) ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 26 Март 2010 19:14
 
Отборът на Бенковски (Костинброд) нанесе неприятно домакинско поражение с 1-2 на съименникът си от Пазарджик

 

Съставът на Бенковски (Пазарджик) сюрпризира неприятно с феновете си с поражение 1-2 от гостуващият Бенковски (Костинброд). Срещата от ХXVI кръг на Югозападната трета дивизия започна опитимистично за домакините. Те поведоха чрез Атанас Велев в 26-та минута. След почивката гостите осъществиха пълен обрат с 2 попадения на Стоил Кръстев (79, 85). Съставът на Спас Спасов показа хроничната си слабост да допуска голове в заключителните минути на своите мачове.

Радослав Симеонов прекъсна уникалната серия от 21 поредни успеха на Малеш (Микрево). Играчът на Витоша (Бистрица) се разписа в 70-та минута за победното 1-0 срещу гостуващият лидер в трета дивизия.

В нервен мач домакините от Перун (Кресна) надхитриха Пирин (Разлог) също с 1-0. Точен в 23-та минута бе Йордан Грънчаров.

Петър Петров (20) и Ивайло Славов (60) осигуриха първи пълен успех за Витоша (Долна Диканя) - 2:0 срещу гостуващият Левски (Елин Пелин).

Миньор (Бобов дол) измъкна трите точки след 0-1 при визитата си на Ботев (Ихтиман). Точен в 51-та минута бе Иван Илиев.

В зрелищен мач Беласица (Петрич) и Сливнишки герой (Сливница) завършиха 3-3. Домакините поведоха с класическото 3-0 чрез Методи Стоименов (5), Андон Янкулов (14) и Георги Славков (61). Само за 6 минути гостите възстановиха равенството. Димитър Харизанов (75), Мариян Хаджиев (79) и Николай Величков (81) лишиха "Бела" от пълният успех.

С 1 точка от Радомир се прибра тимът на Нови Искър. Двата отбора завършиха 1-1. Светослав Кирилов от гостите си отбеляза автогол в 14-та минута, а в 90-та Веселин Стоянов фиксира "хикса".

По един гол си размениха и съставите на Германея (Сапарева баня) и Велбъжд (Кюстендил). Гостите откриха чрез Радостин Джогански в 19-та минута, а за домакините в 76-та вкара Марио Карачорски.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 51 посетителя в сайта

Приятели

. .
.