СКОНТО ООД

Леден душ за Бенковски (Пз) ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 26 Март 2010 18:14
 
Отборът на Бенковски (Костинброд) нанесе неприятно домакинско поражение с 1-2 на съименникът си от Пазарджик

 

Съставът на Бенковски (Пазарджик) сюрпризира неприятно с феновете си с поражение 1-2 от гостуващият Бенковски (Костинброд). Срещата от ХXVI кръг на Югозападната трета дивизия започна опитимистично за домакините. Те поведоха чрез Атанас Велев в 26-та минута. След почивката гостите осъществиха пълен обрат с 2 попадения на Стоил Кръстев (79, 85). Съставът на Спас Спасов показа хроничната си слабост да допуска голове в заключителните минути на своите мачове.

Радослав Симеонов прекъсна уникалната серия от 21 поредни успеха на Малеш (Микрево). Играчът на Витоша (Бистрица) се разписа в 70-та минута за победното 1-0 срещу гостуващият лидер в трета дивизия.

В нервен мач домакините от Перун (Кресна) надхитриха Пирин (Разлог) също с 1-0. Точен в 23-та минута бе Йордан Грънчаров.

Петър Петров (20) и Ивайло Славов (60) осигуриха първи пълен успех за Витоша (Долна Диканя) - 2:0 срещу гостуващият Левски (Елин Пелин).

Миньор (Бобов дол) измъкна трите точки след 0-1 при визитата си на Ботев (Ихтиман). Точен в 51-та минута бе Иван Илиев.

В зрелищен мач Беласица (Петрич) и Сливнишки герой (Сливница) завършиха 3-3. Домакините поведоха с класическото 3-0 чрез Методи Стоименов (5), Андон Янкулов (14) и Георги Славков (61). Само за 6 минути гостите възстановиха равенството. Димитър Харизанов (75), Мариян Хаджиев (79) и Николай Величков (81) лишиха "Бела" от пълният успех.

С 1 точка от Радомир се прибра тимът на Нови Искър. Двата отбора завършиха 1-1. Светослав Кирилов от гостите си отбеляза автогол в 14-та минута, а в 90-та Веселин Стоянов фиксира "хикса".

По един гол си размениха и съставите на Германея (Сапарева баня) и Велбъжд (Кюстендил). Гостите откриха чрез Радостин Джогански в 19-та минута, а за домакините в 76-та вкара Марио Карачорски.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.