СКОНТО ООД

Витоша (Бистрица) ще се доказва срещу „Малеш” ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 24 Март 2010 09:01

 
Играчите на Витоша (Бистрица) ще бранят шестото си място в трета дивизия

Съставът на Витоша (Бистрица) ще домакинства на убедителният лидер в Югозападната „В” група - Малеш (Микрево). Тази среща, както и всички останали мачове от междинният ХХVI кръг ще се играят днес от 15 часа.

Съставът на Малеш (Микрево) до момента е навъртял 21 поредни победи в трета дивизия.

Без капитанът си Юлиян Кръстев Велбъжд (Кюстендил) ще гостува на стадион „Бончук” в Дупница на Германея (Сапарева баня).

Бенковски (Пазарджик) ще приеме съименникът си от Костинброд.

На стадион „Цар Самуил” в Петрич „Беласица” посреща Сливнишки герой (Сливница). За домакините под въпрос е участието на опитният Васил Чергов.

Трудна домакинска задача очаква Ботев (Ихтиман). Тимът ще приеме стабилният в изявите си Миньор (Бобов дол).

Здрав сблъсък чакат и в Кресна, където местният „Перун” ще се изправи срещу Пирин (Разлог).

Витоша (Долна Диканя) има шанс да увеличи точките си срещу гостите от Левски (Елин Пелин).

Протоколно домакинство се очертава за отборът на Струмска слава (Радомир), който ще гони победата срещу Нови Искър.

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.