СКОНТО ООД

Голова фиеста на „Малеш” в Ново Делчево ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 18 Март 2010 21:16

 
 Отборът на Малеш (Микрево) е все по-близо до професионалния футбол

Рекордна 20-та поредна победа в Югозападната „В” група регистрира лидерът Малеш (Микрево). Възпитаниците на Пламен Мицански разбиха с 5-0 гостуващият тим на Чепинец (Велинград). Двубоят се игра вчера на култовият стадион „Изтребител” в Ново Делчево.

Гостите от Велинград изнесоха добра продукция през първата част. „Чепинец” чрез Десислав Сатев, Васил Содев, Христо Спасов и Алек Манолов обаче не успя да реализира своите шансове преди почивката.

През втората част попътният вятър бе верен съюзник на домакините.

В 51-та минута с мощна тупалка от 33 метра Деян Постоловски разпечати мрежата на „Чепинец” за 1-0.

В 63-та минута Мартин Станков покачи на 2-0. Класиката дойде две минути по-късно, когато Георги Жежев направи 3-0.

Поражението на „Чепинец” набъбна с още 2 попадения в заключителните 5 минути на срещата.

В 85-та Марин Георгиев наниза четвърти гол за „Малеш”.

В 90-та минута капитанът на домакините Георги Жежев отбеляза вторият си гол в мача и закова крайното 5-0.

Двата отбора максимално улесниха съдийската тройка от Перник. Главният рефер Владислав Светославов не показа нито един жълт картон, което е рядко явление по терените на Югозапад.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Перун (Кресна)
КРПирин (Разлог)1:1Балкан (Бот) 
КРМарек (Дупница)0:0Сливнишки герой
КР  Банско1:0 Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:1Рилски спортист
КРБеласица (Пч)4:3Надежда (Добр)
КРБотев (Ихтиман)0:3Вихрен (Санд)
КРГранит (Владая)3:2Чавдар (Етрополе)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Перун (Кресна)-:-Оборище (Пан)
18:00Рилски спортист-:-ФК Кюстендил
18:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Гранит (Владая)
18:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Левски (Чепинци)
18:00Велбъжд (Кн)-:-Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 59 посетителя в сайта

Приятели

. .
.