СКОНТО ООД

Стратегическо гостуване за Миньор (Бд) ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 16 Март 2010 22:10

 
През есента футболистите на Миньор (Бд) се спънаха у дома срещу Велбъжд (Кн), завършвайки 1-1

В сряда от 15 часа ще се изиграят осем двубоя от поредния 23-ти кръг от първенството на Югозападната „В” група.

Кюстендил е домакин на съседското дерби между местния „Велбъжд” и един от претендентите за второто място - Миньор (Бобов дол). Срещата ще предложи и нов треньорски сблъсък. В тима от града под Хисарлъка Валентин Казачки замени Димитър Соколов, а в миньорския град Иво Паргов наследи Юри Васев.

Пред собствена публика Пирин (Разлог) ще търси успеха срещу Беласица (Петрич).

Съставът на Левски (Елин Пелин) посреща Бенковски (Пазарджик). Гостите изненадващо тръгнаха без пълен успех в първите си 3 мача през пролетния дял на шампионата.

Намиращият се в колеблива серия и без победа през 2010 г. тим на Витоша (Долна Диканя) ще премери сили с гостуващият Витоша (Бистрица).

Места (Хаджидимово) пък ще излезе на собствения си стадион „Димитър Лекин” срещу съставът на Перун (Кресна).

В директен спор отборите на Нови Искър и Ботев (Ихтиман) ще определят кой от тях ще компенсира точковото си изоставане в третия ешелон.

Подобно е и положението на тимът на Бенковски (Костинброд), който ще гони задължителни три точки срещу Германея (Сапарева баня).

В неделя в София се изигра двубоя между Сливнишки герой (Сливница) и Струмска слава (Радомир). Той бе спечелен от домакините с 3-1.

 

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 122 посетителя в сайта

Приятели

. .
.