СКОНТО ООД

9 отличия за „Импулс” от столицата ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 10 Март 2010 20:21

Три шампионски титли, 1 сребърен и 5 бронзови медала грабнаха състезателните двойки на КСТ „Импулс” от проведеното на 6-ти и 7-ми март Държавно първенство в София.

Рекордните 21 двойки защитаваха авторитета на велинградските спортни танци в столичната зала „Универсиада”. Така „Импулс” стана клубът, участвал с най-много двойки.  Възпитаниците на треньорското трио Милчев – Петачка – Кондарева записаха най-добър коефициент на успеваемост, след като 19 двойки от клуба стигнаха до финалната фаза.

„Този резултат е абсолютен рекорд и гордост за клуба”, отчетоха след първенството от УС на „Импулс”.

За съжаление първенството в София донесе и известно разочарование за клубното ръководство, треньори и фенове. Те не останаха равнодушни към класирането на младежките двойки от клуба в двете дисциплини. Добрата им подготовка и изяви останаха неоценени от съдиите, което им попречи да влязат във финалите.

Отново се очерта субективното отношение към определени двойки и клубове в страната. УС на КСТ „Импулс” – Велинград благодари за подкрепата и оказаната помощ на всички приятели, симпатизанти и съмишленици на клуба, а резултатът е един: Импулс е №1!

Три шампионски титли:
Вардев - Бормалийска / юн. мл. възраст – стандартни танци /
Караджов - Виделова / юн. мл. възраст - латиноамерикански танци /
Ганев - Думанова / младежи - многобой /

Един сребърен медал:
Йорданов - Гаджева / младежи – латиноамерикански танци /

Пет бронзови медала:
Караджов - Виделова / юн. мл. възраст - стандартни танци /
Вардев - Бормалийска / юн. мл. възраст - латиноамерикански танци /
Стафанин - Макнева / младежи – многобой /
Гръчки – Димова / младежи - стандартни танци /
Ганев - Думанова / младежи - стандартни танци /

Три 4-ти места:
Иванов - Баева / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Гръчки - Димова / младежи – многобой /
Трифонов - Стефанова / юн. ст. възраст – стандартни танци /

Четири 5-ти места:
Каракашан – Глиндеман / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Дончев - Зеленогорова / юн. мл. възраст - латиноамерикански танци / 
Трифонов - Стефанова / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Ганев - Думанова / младежи – латиноамерикански танци /

Пет 6-ти места:
Трифонов – Стефанова / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Найденов - Седова / състезатели над 19 г. – многобой /
Забурдяев - Кадрева / деца до 11г. - латиноамерикански танци /
Стефанин - Макнева / младежи - стандартни танци + латиноамерикански танци /

Две 7-ми места:
Дончев - Зеленогорова / юн. мл. възраст - стандартни танци /
Даскалов - Енчева / деца до 11 г. – латиноамерикански танци /

 

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.