СКОНТО ООД

Пълен неделен кръг в трета дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 06 Март 2010 20:14

 
В последното си домакинство, отборът на Бенковски (Пазарджик) прекъсна силната си серия на собствен терен
Феновете на футбола с марка Югозападна „В” група няма да скучаят в неделя. За първи път от началото на 2010 година трябва да се играят всички девет срещи в поредния кръг, които са заложени по програма.

Жизнено важни двубои за призовите места се очертават в Радомир и Пазарджик, а в Ихтиман е „дербито на дънните риби”.

Стабилният в изявите си отбор на Струмска слава (Радомир) ще се изправи у дома срещу едноличния лидер в групата - Малеш (Микрево). Тимът на гостите изглежда непоклатим след 18 поредни победи в Югозападната „В” група.

В Пазарджик тимът на Бенковски (Пз) ще приеме един от водещите отбори в трети ешелон – Пирин (Разлог). През есента „Беки” сюрпризира неприятно тима от Пиринско, печелейки с 0-1. Победата бе първата в клубната история на пазарджиклии на ниво Югозападна „В” група.

Другият представител на Пазарджик – „Хебър” ще има стратегическо гостуване на Ботев (Ихтиман). Двата отбора са съседи във временното класиране. Ихтиманци заемат 18-то място, а „Хебър” е на последното 19-то към настоящият момент.

На стадион „Бончук” в Дупница съперници ще са отборите на Германея (Сапарева баня) и Сливнишки герой (Сливница).

Най-лека от тимовете в челото изглежда задачата на Миньор (Бобов дол). Съставът от миньорското градче излиза на своя стадион „Николай Кръстев – Шулц” срещу непретенциозния тим на Нови Искър.

В Кресна местния „Перун” ще домакинства на Витоша (Бистрица).

За първи успех от началото на годината ще излезе отборът на Беласица (Петрич). На негостоприемният стадион „Цар Самуил”, играчите на наставника Иван Златински се изправят срещу Витоша (Долна Диканя).

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово домакините от „Места” ще спират победната серия от началото на годината на гостуващия Велбъжд (Кюстендил).

 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.