СКОНТО ООД

„Чепинец” поема към Разлог ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 27 Февруари 2010 19:34
 

Мачовете между Пирин (Разлог) и Чепинец (Велинград) винаги крият сериозен емоционален заряд

Първо гостуване през вторият дял от шампионата на Югозападната „В” група ще изиграе в неделя от 14 часа съставът на „Чепинец”. Велинградчани ще имат трудна визита на есенният шлагер в трета дивизия – Пирин (Разлог).

И двата тима имат по 1 наказан състезател. За домакините мача пропуска нападателя Златко Богоев, а за тима от родопският град ще отсъства бранителя Стефан Караманов.

Срещата е поверена на столичната международна съдийка Димитрина Милкова, която ще свири втори мач в кариерата си на ниво „В” група.
Отборите на „Чепинец” и Пирин (Рз) са се срещали общо 9 пъти в последните 10 години. В тези мачове балансът на велинградчани е отрицателен – 1 победа, 2 равенства и 6 загуби, при голова разлика 6-18.


Сезон 2004/05 година
14.11.2004 – Пирин (Рз) – Чепинец 1-0
15.05.2005 – Чепинец – Пирин (Рз) 0-2

Сезон 2005/06 година
19.10.2005 – Чепинец – Пирин (Рз) 2-1
30.04.2006 – Пирин (Рз) – Чепинец 3-0

Сезон 2007/08 година
27.10.2007 – Пирин (Рз) – Чепинец 4-1
14.05.2008 – Чепинец – Пирин (Рз) 0-0

Сезон 2008/09 година
09.11.2008 – Пирин (Рз) – Чепинец 2-0
24.05.2009 – Чепинец – Пирин (Рз) 3-3

 Сезон 2009/10 година
23.08.2009 – Чепинец – Пирин (Рз) 0-2

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 20 посетителя в сайта

Приятели

. .
.