СКОНТО ООД

Битката за „Б” група се пренася в Сливница и Ихтиман ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 25 Април 2009 11:26
В директен спор Левски (Дб) и „Пирин 2001” ще търсят пътя към спасението

Лидерът в трета дивизия Септември (Симитли) ще гостува утре на Сливнишки герой (Сливница) в среща от поредния ХХХ-ти кръг от първенството на Югозападната „В” група. Тимът на Венци Рангелов е амбициран да се докаже срещу водача, докато гостите от Симитли ще гонят само 3-те точки, ако искат да запазят лидерството.

Преследвачът Малеш (Микрево) ще има тежко гостуване на стадион „Ботев” в Ихтиман (на снимката), където по традиция гостуващите отбори играят трудно.

В директен спор за оцеляване наказаният с лишаване от домакинство Левски (Долна баня) ще приеме на неутрален терен другият застрашен Пирин 2001 (Благоевград). Домакините регистрираха 13 поредни загуби в трета дивизия. По всяка вероятност в техните редици срещу „Пирин 2001” дебют ще направят няколко нови играчи.

На стадион „Георги Бенковски” в Пазарджик, „Хебър” ще излезе срещу столичния „Люлин”. Домакините ще бъдат водени от новия си старши треньор Атанас Пашев, който замести освободения Христо Марашлиев.

Съставът на Добринище ще играе за победа у дома срещу Велбъжд (Костинброд).

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово, „Места” ще посрещне стабилния в представянето си тим на Струмска слава (Радомир).

Витоша (Бистрица) ще има домакинска изява срещу частния Миньор’19 (Перник).

Германея (Сапарева баня) се завръща на собствения си стадион след изтърпяно наказание. Съперник на домакините ще бъде Левски (Елин Пелин).

Велбъжд (Кюстендил) ще приеме отбора на Пирин (Разлог).
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

25 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМиньор (Пк)1:2Левски II (Сф)

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Пирин (Рз)
КРРилски спортист3:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)3:0Хебър II (Пз)
КРСептември (Сим)0:0ОФК Костинброд
КРСептември II (Сф)2:1Балкан (Бот)
КРСливнишки герой2:3ЦСКА 1948 III (Сф)
КРФК Кюстендил2:3Витоша (Бистрица)
КРБанско тийм4:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)2:1Славия II (Сф)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - X кръг

25 май 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово

11 май 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЛевски (Пат)4:3Сарая

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Оборище II (Пан)

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)0:3Балкан (Варвара)
КРВеличково1:1Вихър (Ветрен)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - X кръг

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Рак)
18:00Локомотив (Септ)-:-Тракия (Мирянци)
КРСпартак (Кал)4:5Звезда (Семч)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 149 посетителя в сайта

Приятели

. .
.