СКОНТО ООД

Завършиха общинските игри по тенис на маса ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 12 Февруари 2010 21:13
 

 Възпитаниците на ПГИТ "Алеко Константинов" - Велинград демонстрираха класа на общинските игри по тенис на маса при юношите от осми до десети клас

ФОТО: Георги БИЗЕВ

 На 6 февруари бяха излъчени представителите на община Велинград в областният етап на ученическите игри по тенис на маса.

Най-оспорвана и интересна бе отборната надпревара при юношите от осми до десети клас, където се състезаваха общо 5 отбора.

Преди това заявки бяха дали общо 7 учебни заведения. Като най-големи майстори в тениса на маса се изявиха възпитаниците на ПГИТ „Алеко Константинов” – Велинград. Второто място заеха тенисистите на СОУ „Методи Драгинов” – Драгиново, а трети се нареди отборът на СОУ „Кирил и Методий” – Сърница.

Заедно с бъдещите икономисти от велинградската гимназия за Пазарджик заминават и представители на СОУ „Методи Драгинов” – Драгиново и СОУ „Кирил и Методий” – Сърница.

Те спечелиха общински квоти съответно при момчетата от пети до седми клас и при девойките от осми до десети клас.

Учебните заведения в Драгиново и Сърница бяха единствените, които подадоха заявки в съответните възрастови групи.

В почивните дни на месец февруари ученическите игри продължават със срещите в общинската фаза по баскетбол и волейбол.

Всички двубои се провеждат в спортната зала на стадион „Чепинец”.

 
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.