СКОНТО ООД

Вълшебството на Юндола в снимки ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 08 Февруари 2010 01:09
 

 Предстартова треска на Юндола

 

 
 14 отбора се впускат в дебютното издание у нас на отборен спринт в ски бягането

 

 
 Първи 200 метра в снежното царство на Юндола / Фото: Георги БИЗЕВ /

 

 
 Велинградчанинът Николай Кондев води колоната убедително / Фото: Георги БИЗЕВ /

 

 
 Директорът на направление "Ски бягане" към БФСки - Петър Панков има в актива си участия на три зимни олимпиади / Фото: Георги БИЗЕВ /

 

 
 Емил Димитров не пести сили на перфектно подготвеното трасе на Юндола / Фото: Георги БИЗЕВ /

 

 
 Николай Кондев протяга ръка към титлата...

 

 
 Мано Кетенлиев (вляво) и колегата му Тодор Машов / Фото: Георги БИЗЕВ /

 

 

 Владимир Величков (вляво) и Милко Рушанов също уважиха проявата на 1350 метра надморска   височина  Фото: Георги БИЗЕВ

 

 
 Павел Войников (вляво), Стефан Митков (в средата) и Никола Гълев дадоха пример на по-младите поколения

 

 
 Петър Панков (вляво), Мустафа Джамбаз (в средата) и Иван Лебанов / Фото: Георги БИЗЕВ /

 

 
 Кметът Иван Лебанов (вляво) връчва почетен плакет на Тодор Гълев (СК "Атлас" - Велинград) за принос в развитието на ски спорта

 

 
 Милош Иванчев (вдясно) награждава с картина Иван Лебанов по случай 30-годишният юбилей от първият медал за България от Зимна олимпиада / Фото: Георги БИЗЕВ /

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00      Хебър II (Пз)-:-Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Пирин II (Блгр)-:-Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
18:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
18:00Сарая-:-Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.