СКОНТО ООД

„Чепинец” с първа тренировка за 2010 година ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 11 Януари 2010 21:05

 
Футболистите на "Чепинец" направиха първо занимание за новата 2010 година

С 4-километров крос и стандартна програма от упражнения за ОФП започна днес подготовката на  третодивизионния „Чепинец” за 2010 година.

Общо 11 играчи се явиха на първата тренировка на представителния тим от родопския град.

Преди началото на първото занимание старши треньора Димитър Муртин проведе в съблекалнята 40-минутен разговор с наличните футболисти.

Сред присъстващите преобладаваха почти изцяло местните футболисти. На проби във велинградския клуб пристигна 20-годишният Лазар Аяров. През есента той игра за четвъртодивизионния Шипка (Драгор).

Първото за 2010 година занимание продължи 90 минути.

 


През тази седмица трябва да се изгладят текущи въпроси. В близките дни двамата легионери Стоян Боновски и Любомир Бачев ще се готвят по родните си места. Тези дни ще се уточни и ситуацията около ганайците Авуку Годфред Нана Яв и Даниел Ниарко.

До момента „Чепинец” има 5 уговорени контроли.

На 23 януари възпитаниците на Димитър Муртин гостуват във Войводиново на лидера в Югоизточната „В” група - Марица (Пловдив).

На 27-ми този месец тима от курорта ще домакинства на Миньор (Раднево). 14-тия в Източната „Б” група ще изкара подготвителен лагер във Велинград.

На 30 януари в Драгор „Чепинец” ще има за съперник Бенковски (Пазарджик).

Четвъртата уредена контрола е срещу Локомотив (Септември). Двубоят срещу полуфиналиста в турнира за Купата на Аматьорската лига е предвиден за 6 февруари. 

На 10 февруари велинградчани ще имат визита на Левски (Паталеница).

                                                                                                              

Георги Белев

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРСливнишки герой1:1ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 23 посетителя в сайта

Приятели

. .
.