СКОНТО ООД

Петър Милчев: Чувствам се пръв сред равни ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 16 Декември 2009 17:12

 Треньорът на КСТ „Импулс” Петър Милчев бе определен за „Най-добър треньор” на Велинград за 2009-та.

 

 
 Петър Милчев
Младият специалист изказа своята благодарност към организаторите и джентълменски отдаде значимото на целия треньорски щаб на клуба.

„Наградата трябва да бъде разделена на още две части, които се падат на другите двама треньори в клуба - Мая Кондарева и Десислава Петачка”, категоричен бе дипломираният висшист по спортни танци от НСА и допълни, че се чувства като пръв сред равни.

Той не пропусна да засвидетелства и уважението си към останалите специалисти в града.

„За мен е огромна чест, че мога да се конкурирам с моите колеги – треньори, които са изтъкнати професионалисти в своите спортове”, отбеляза той.

Петър Милчев похвали и общината, начело с кмета Иван Лебанов, като каза, че е направена една голяма крачка в последните 2 години.

В заключение треньор №1 предложи на общинското ръководство да помисли върху идеята за създаването на пресклуб на спортните журналисти във Велинград.

„Мисля че града се нуждае от подобна спортна арена”, завърши Петър Милчев. 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧавдар (Етр)3:1Славия II (Сф)
КРПирин (ГД)2:0Сливн. герой
КРБанско1:0ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември II (Сф)1:1Левски Раковски (Сф)
КРБалкан (Бот)2:0Ботев (Ихтиман)
 Марек (Дупница)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:1ЦСКА II (Сф)
КРГранит (Владая)2:1Левски II (Сф)
КРФК Кюстендил1:1Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)0:1ОФК Костинброд
 Септември (Сим)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Марек (Дупница)-:-Чавдар (Етр)
18:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Пирин (ГД)
18:00Славия II (Сф)-:-Банско
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември II (Сф)
18:00Сливн. герой-:-Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Левски II (Сф)-:-Оборище (Пан)
18:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил
18:00Вихрен (Санд)-:-Надежда (Добр)

14 август 2022 г. (неделя) - 20:00 ч.

20:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист

15 август 2022 г. (понеделник) - 18:00 ч.

18:00ЦСКА II (Сф)-:-Гранит (Владая)
 ОФК Костинброд-почива

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.