СКОНТО ООД

Без размествания в първата осмица ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 20 Април 2009 01:14
Поне 7 отбора ще треперят до последно на дъното

Септември (Симитли), Малеш (Микрево) и Миньор (Бобов дол) продължават битката за първото място в югозападната “В” група. И трите „гранда” в трета дивизия взеха своето в срещите си от XXIX кръг.

В Симитли водачът „Септември” записа изразителна победа с 4-0 срещу представящия се на обратния полюс Левски (Долна баня). Играчите на Спас Стоименов от 20 мача насам не познават вкуса на загубата (17 победи и 3 равенства), а тима на „Левски” от 16 ноември миналата година върви по низходяща линия след умопомрачителната си серия от 13 поредни поражения в трета дивизия.

В най-зрелищния мач от кръга Малеш (Микрево) надви Германея (Сапарева баня) с хокейния резултат 5-3 и продължава да диша във врата на „Септември”.

Съвсем очаквано Велбъжд (Костинброд) не успя да затрудни кандидата за футбол с марка „Б” Миньор (Бобов дол) и отстъпи с 0-2.

С два гола на Росен Стоянов отбора на Велбъжд (Кюстендил) отказа Люлин (София), който инкасира домакинско поражение с 1-2.

Пирин 2001 (Благоевград) възроди надеждите си за оцеляване след минимална победа с 1-0 срещу гостите от Места (Хаджидимово). Играчите на Ивайло Андонов (на снимката) взеха скъпоценни 3 точки след перфектно изпълнен фаул от Антонио Хаджииванов в добавеното време на първата част. Попадението падна след повторно изпълнение на статичното положение и дълго бе оспорвано от гостите. След почивката няколко блестящи намеси на юношеския национален вратар Ник Дашев предотвратиха изравнителен гол в мрежата на “Пирин 2001”. В състава на тима от Хаджидимово се появи и бившия играч на “Чепинец” Бисер Влайков, но и неговите усилия се оказаха недостатъчни “Места” да предотврати загубата.

Струмска слава (Радомир) пък наказа с 3-1 експерименталния състав на “Хебър”. Гостите от Пазарджик бяха лишени от услугите на голяма част от столичните си играчи.

В здрав мач за стандартите на “В” група Левски (Елин Пелин) и Добринище не излъчиха победител, завършвайки 1-1.

В пернишкия квартал „Димова махала” младия състав на Миньор’19 прибави нови 3 точки към актива си след успех с 2-0 срещу Ботев (Ихтиман).

Пирин (Разлог) не остави шанс на Витоша (Бистрица), побеждавайки с категоричното 4-0
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)35+1668
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Септември II (София)35-1342
 13 Сливнишки герой (Сливница)35-242
14Костинброд35-1042
 15 Ботев (Ихтиман)36-1440
16Надежда (Доброславци)35-2040
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.