СКОНТО ООД

Двойката Ганев – Гаджева е приятната изненада от Минск ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 27 Ноември 2009 00:39
 
Георги Ганев и Вероника Гаджева на Европейското първенство в Минск (Беларус) 

Танцовата двойка на КСТ „Импулс” – Велинград, Георги Ганев Вероника Гаджева поднесе приятната изненада на полуфинала на Европейското първенство в Минск (Беларус). Първенството протече на 14-15 ноември 2009 година.

В дебютната за велинградските танцьори в тази категория година те заеха 14-то място в полуфинала.

„Това беше истински сюрприз за клуба, треньори и състезатели“, се съобщава в официалния прес-бюлетин на „Импулс“.

 Седмица по-късно календара за нашите танцьори включваше участие в Австрия. Там шест двойки на „Импулс“ се включиха в Откритото първенство на Австрия (Austrian Open 2009). Проявата (20-22 ноември) е една от най-старите и престижни на Стария континент.

Резултатите затвърдиха водещите позиции на „Импулс”.

 Тандема Стефанин – Макнева завоюва 8-мо, 12-то и 14-то място в дисциплините многобой, латиноамерикански и стандартни танци.

 Двойката Вардев – Бормалийска се нареди съответно на 8-мо, 12-то и 20-то място в дисциплините многобой, стандартни и латиноамерикански танци.

 Място в осминафинала при младежите в стандартните танци и в състезанието „Изгряващи звезди“ си осигуриха Йовчев – Йовчева и Златарев – Георгиева.

 

 Следващото голямо изпитание за състезателните двойки на КСТ „Импулс“ ще бъде в зимната столица на Словения – Марибор. Състезанията в известния ски курорт ще се проведат на 5 и 6 декември 2009 година.

 
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.