СКОНТО ООД

Двойката Ганев – Гаджева е приятната изненада от Минск ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 26 Ноември 2009 23:39
 
Георги Ганев и Вероника Гаджева на Европейското първенство в Минск (Беларус) 

Танцовата двойка на КСТ „Импулс” – Велинград, Георги Ганев Вероника Гаджева поднесе приятната изненада на полуфинала на Европейското първенство в Минск (Беларус). Първенството протече на 14-15 ноември 2009 година.

В дебютната за велинградските танцьори в тази категория година те заеха 14-то място в полуфинала.

„Това беше истински сюрприз за клуба, треньори и състезатели“, се съобщава в официалния прес-бюлетин на „Импулс“.

 Седмица по-късно календара за нашите танцьори включваше участие в Австрия. Там шест двойки на „Импулс“ се включиха в Откритото първенство на Австрия (Austrian Open 2009). Проявата (20-22 ноември) е една от най-старите и престижни на Стария континент.

Резултатите затвърдиха водещите позиции на „Импулс”.

 Тандема Стефанин – Макнева завоюва 8-мо, 12-то и 14-то място в дисциплините многобой, латиноамерикански и стандартни танци.

 Двойката Вардев – Бормалийска се нареди съответно на 8-мо, 12-то и 20-то място в дисциплините многобой, стандартни и латиноамерикански танци.

 Място в осминафинала при младежите в стандартните танци и в състезанието „Изгряващи звезди“ си осигуриха Йовчев – Йовчева и Златарев – Георгиева.

 

 Следващото голямо изпитание за състезателните двойки на КСТ „Импулс“ ще бъде в зимната столица на Словения – Марибор. Състезанията в известния ски курорт ще се проведат на 5 и 6 декември 2009 година.

 
Следете ни в:

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2939
 2 Чавдар (Етрополе)15+2134
3Балкан (Ботевград)17+731
4Сливнишки герой (Сливница)16+630
 5 Славия II (София)16+525
6Банско тийм16 025
7ЦСКА 1948 III (София)17-617
8
Септември II (София)17-517
9Ботев (Ихтиман)16-1015
10
Левски-Раковски (София)16-1615
11Пирин (Гоце Делчев)16-316
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил17+2534
 2 Вихрен (Сандански)15+1632
3ОФК Костинброд14+1132
4ЦСКА II (София)15+1724
 5 Рилски спортист (Самоков)16+824
6Оборище (Панагюрище)16-724
7Септември (Симитли)16+322
8
Левски II (София)15 016
9Гранит (Владая)16-1812
10
Пирин (Разлог)15-1811
11Надежда (Доброславци)17-374
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово13+3637
 2 Хебър II (Пазарджик)13+8632
3Левски (Паталеница)13+2025
4Локомотив (Септември)13-2118
 5 Марица (Белово)13-318
6Оборище II (Панагюрище)13+517
7Спартак (Калугерово)13-2713
8
Спартак (Пещера)13-2913
9
Тракиец (Главиница)13-2612
10Юнак (Ивайло)13-424
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+4736
 2 Чепинец (Велинград)11+3928
3Чико-Бунара (Бяга)12+2928
4Величково12+721
 5 Сарая11+118
6Лозен11-259
7Тракия (Пазарджик)12-286
8
Звезда (Семчиново)12-266
9
Вихър (Ветрен)11-443
  

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.